Сьогодні ми знайомимося зі студенткою першого курсу КПІ УКУ, яка окрім того зараз навчається на 3 курсі Одеського національного технологічного університету.
Вероніка є учасницею молодіжної християнської спільноти “Голоси Слова”, а також бере участь у молитовних стояннях проти абортів і за ненароджених дітей під пологовим будинком, допомагає на благодійній кухні.
Активно залучена у життя парафії. Приймає участь у виставах, які проводять на парафії. Цікавиться відеозйомкою і монтажем, та мала можливість попрактикуватись у цьому- рік тому знімала відеоролик з молоддю та підлітками на храмове свято.
Про себе Вероніка пише так: «Дуже люблю подорожувати. Під час поїздок полюбляю відвідувати історичні, природничі місця, бо, на мою думку, в природі можна побачити ту ніжну і одночасно величну красу Божої любові».
Познайомимося?
? Мене звати Разкола Вероніка.
Моя парафія?
? Вознесіння ГНІХ, м. Одеса
Коли я відчула покликання до катехитичного навчання??
? Перший раз думки про те, що я хочу стати катехитом у мене з’явилися в 16 років. Тоді в мене виникло бажання, пов’язане з оновленням викладання катехизації для підлітків: додати більше активності та тем для обговорення, які будуть корисними в такому, можна сказати, нелегкому віці. З часом я почала міркувати про те, що мені хочеться глибше пізнати віру аби могти моїм друзям, оточенню правильно роз’яснювати про Бога, Церкву, щоб часом не наговорити “єресі”… І от так помалу Бог мене привів до навчання на катехита.
Шлях до цього мав свої труднощі та перешкоди, іноді виникали думки, які зупиняли мне вчитися на катехита, але можу сказати, що довіряючи своє життя Богу, молячись від щирого серця, Господь мене через людей та обставини направляв, допомагав, вів мене за руку.
Що найбільше надихає мене бути катехитом??
? Віра в те, що своїм служінням Богу зможу допомогти заохотити людей пізнавати Творця, відкривати в їхніх серцях ту велику любов до Нього та бажання бути вірними небесному Татові. Таким чином я прославляю Бога, може в своїй праці я не завжди зможу побачити плодів, але я точно знаю, що Ісус тішиться і завжди підтримає та направить. Служіння Богу мене надихає, адже з його волі я вчусь на катехита та хочу зробити якнайбільше добра у цьому світі.
Хто з мого оточення був головним мотиватором, прикладом для наслідування??
? Першим прикладом мені послужили сестри монахині Воплоченого Слова, які в мене провадили катехизацію. Для мене вони стали прикладом того, як важливо нести Боже Слово молодим серцям. Сестри не лише навчали, але вміли зацікавити до більшого, глибшого пізнання Бога.
Головний мотивативатор до навчання є мій друг, через якого Господь допоміг прийти до чіткого усвідомлення, що я хочу вчитись на катехита. І по сьогодні він мене підтримує та мотивує до навчання. Вдячна Богові, що через людей, які Господь мені посилає, я можу побачити отой добрий шлях у моєму житті. Шлях де я можу відчути Бога у своєму серці.
Моя мрія, як катехита. ?
? Я хочу стати достойним катехитом, який зможе допомогти відкрити Божу присутність не лише через навчання, але і через приклад власного життя. Дуже мрію принести людям те світло правди, відкривати в них щиру відданість і любов до Бога та донести, що ця наука не є схожою на всі інші, але є фундаментальною для щасливого життя. Для життя з люблячим Батьком, який є завжди поруч.
Хочу, аби я через навчання на катехита змогла найперше відкрити саму себе, пізнати себе, адже через це, зможу допомогти іншим людям віднайти їхній шлях, який буде супроводжувати їх у Небесне Царство.