#історія_мого_покликання
Сестра Неоніла зі Згромадження СС. св. Йосифа ОПДМ вже понад 20 років катехизує дітей та молодь, але свою першу катехизацію вона пам’ятає і сьогодні: «Тоді вперше зайшла до дітей в клас у монашому одязі із легким острахом – як відреагують діти на мене. Я відчула їхню велику прихильність і сприйняття мене. В цей день відбулося найприємніше наше знайомство». З того часу с. Неоніла ніколи не сумнівалася, що катехизація – це її покликання. Бо вже тоді зрозуміла, що монаший одяг допомагав їй у супроводі дітей стежками християнської віри.
Великим джерелом натхнення до катехизації для сестри є харизма та традиції її Згромадження, а саме: «Читаючи життя і твори засновника нашого Згромадження о. Кирила Селецького, відчувається його прагнення і бажання, щоб сестри «сіяли» зерно знань у дитячі серця. Саме о. Кирило започаткував захоронки ( сучасною мовою – дитячі садочки) на Галичині. Тому він доручив сестрам основне завдання – виховання та навчання дітей у «християнському дусі». Він вірив, що
«Християнське виховання – велике мистецтво. Через нього на безсмертній душі «олицетворюється» образ та подоба Божа: і це можна осягнути тільки совісним вихованням молодого покоління».
Познайомимося?
? Мене звати с. Неоніла Варениця.
Моя парафія?
? Всіх Святих Українського Народу ( м. Южноукраїнськ)
Коли я відчула покликання до катехитичного служіння??
? Я прийшла в монастир 1999 році, відтоді почала розуміти, що буду катехизувати.
Що найбільше надихає мене бути катехитом??
? Сам процес катехизації дітей та молоді.
Хто з мого оточення був головним мотиватором, прикладом для наслідування??
? Мої співсестри у Згромадженні.
Моя мрія, як катехита ?
? Закінчити навчання в КПІ УКУ.