#історія_мого_покликання

Наша сьогоднішня героїня дуже енергійна та активна людина. Тому є студенткою не тільки КПІ УКУ, але і ще 2-х навчальних закладів (Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Бериславського медичного фахового коледжу).
Окрім навчання Дар’я дуже любить подорожувати та читати, особливо в поїзді.

Про своє служіння Дар’я розповідає так: «Вже близько семи років я ходжу до Церкви. З того часу намагаюся бути максимально активною не тільки на нашій парафії, а й у служінні Богу. Наша парафія св. Архистратига Михаїла дуже перспективна, велику роботу якої ми намагаємося проводити з дітьми, адже вони- наше майбутнє. В позаминулому році ми вперше на парафії самі розробили план табору і провели його. В минулому році був створений театральний гурток та поділ дітей на 2 групи: старших і молодших, для більш зручного проведення катехизації. А ще ми разом відпочиваємо за переглядом класних фільмів та мультфільмів».

Познайомимося?
?Мене звати Дар’я Сороколєт.

Моя парафія?
?Святого Архистратига Михаїла, с. Олександрівка, Скадовський деканат.

Коли я відчула покликання до катехитичного навчання??
?Все почалося з 2016 року, коли я поїхала від Одеського екзархату на вишкіл аніматорів. Режим дня, робота та співпраця з однолітками і дорослими так мені сподобалася, що вже на той момент були мрії стати катехитом. Але вирішальним моментом стала інша історія. В минулому році я навіть не роздумувала про навчання в КПІ УКУ, адже окрім цього навчання паралельно є ще два. Думала, що просто не зможу все поєднати. Проте Бог кличе людей по-різному. Вже за декілька тижнів до закінчення подачі анкет на навчання, після Літургії до мене підійшли: наш старший катехит п. Оксана Черняєва та наш о. Дмитро і переконали в тому, що я зможу і в мене все вийде. Не передати мої емоції, коли дізналася, що я пройшла співбесіду. Просто скажу так: «Обираючи Бога, Ви автоматично отримуєте щастя».

Що найбільше надихає мене бути катехитом??
?Зміцнення віри, пізнання Бога, близькість з Ним – думка, яка надихає і є моєю найпершою метою. А друга річ – це очі дітей, які палають на заняттях. Цікавість, азарт, вподобання, яке ти бачиш в них. Це надихає не просто на працю, а й на палку любов до свого покликання.

Хто з мого оточення був головним мотиватором, прикладом для наслідування??
?Людей, які мене мотивують дуже багато: с. Марія Уповання ВС, о. Дмитро Онуфрик, о. Михайло Леспух ВС, бр. Володимир Троцишин, п. Оксана Черняєва, п. Олена Пенязєва – їхня робота з дітьми, молоддю вчить закохуватися у своє покликання, вчить любити Бога і кожного, хто хоче чути Боже слово. В них хочеться вчитися.

Моя мрія, як катехита. ?
?Вона дуже проста: стати гідною трактувати Боже слово. Своїм життям, працею та устами, в різний час і для кожного.