1.  Антикризовий біблійний порадник

Для кого ця книга?

Для всіх, хто легко піддається паніці, боїться померти і скуповує їжу і засоби гігієни. З неї ви дізнаєтеся, що не ми одні переживаємо труднощі. Люди в усьому світі опиняються на межі.

Коли ти опиняєшся на узбіччі, коли змушений вирушати в незнане в пошуках праці, коли валиться твій світ, коли втрачаєш близьких, настає криза віри, навколо тебе тріумфує зло – у всіх цих кризових ситуаціях допоможе Слово Боже, яке пояснює остаточний сенс страждань.

Як читати?

Найкраще підійде для читання зранку, щоб отримати свою дозу мотивації і поширювати оптимізм з швидкістю вірусів. Книга зручного формату, тому легко поміститься і в жіночій сумочці, і в чоловічому портфелі серед гаджетів і важливих паперів.

Книга ТУТ 

 

  1. Щасливі попри все

Для кого ця книга?

Для здорових оптимістів, які переконані, що вірусу треба опиратися навіть на рівні думок і образів. Для тих, хто пам’ятає, що життя триває і попереду ще будуть світлі дні, відпустка, усміхнені діти і прогулянки з домашніми улюбленцями.

“Пишайтеся тим, що живете. Пам’ятайте, що ви єдині та неповторні. Не фантазуйте, а втілюйте в життя ваші задуми. Ніколи нічого не відкладайте на потім. Робіть все тоді, коли воно має бути зроблене. Ніколи не звинувачуйте інших у ваших проблемах. І ніколи не бійтеся жити. Життя попри все надзвичайно прекрасне”,- закликає Валеріо Альбісетті, одна з найвизначніших постатей сучасного психоаналізу.

Як читати?

Відклавши скепсис і вимкнувши телевізор з тривожними новинами. Запаси їжі є, антисептики. маски теж, решта – за налаштуванням на позитивний настрій! Пасує під вранішню каву або вечірнє какао під пледом.

Книга ТУТ.

 

  1. 39 слів підбадьорення. Порадник у час випробувань

Для кого ця книга?

Для переконаних панікерів, які твердо вірять, що ми всі помремо. З книги вони дізнаються, що можуть так само твердо вірити і в Бога.

Як говорити про страждання? Як говорити з людьми, які страждають? Найкраще це робити за допомогою Святого Письма, кожен рядок якого виходить нам назустріч, поспішає на допомогу у складних ситуаціях, з якими ми стикаємося на щодень. 39 фрагментів Святого Письма – 39 свідчень того, що ми не байдужі Богові у наших стражданнях.

Як читати?

З дитячою довірою, оологічна частини поєднується з біблійними оповідями, історіями святих та художніми текстами.

Адресовано для дітей 7-10 років.

Як читати?

Вимкнути телевізор і вайфай, з батьками або бабусями-дідусями. щоб можна було відразу розпитати ще більше. Бажано запастися горішками – це корисно для мозку.

Книга ТУТ.

 

  1. Віра і здоров’я: Бути християнином і жити вільно

Для кого ця книга?

Для тих, хто звик знаходити відповіді на всі питання у світлі Євангелія, або ще тільки вчиться це робити.

Автор стверджує, що християни, люди, які вірять в доброго Бога, краще переживають життєві кризи та стресові ситуації. Вони рідше піддаються психічним хворобам. Навіть коли хворіють, вони мають більше довіри і надії, швидше одужують.

Як читати?

Можна на скайп-нараді з колегами, можна наживо, але обов’язково з бажанням позбутися паніки і недовіри до всіх на світі. З розумінням, що коли душа втомлена, а тіло хворе, то ніякий вірус не вдасться перемогти, а тому уважно читаєте розділ про стосунки з Богом!

Книга ТУТ.

 

  1. Дорогий Ісусе

Для кого ця книга?

Трепетні молитви та найпотаємніші страхи, щире каяття та інтимні переживання – те, у чому ніхто не зізнається іншим під час епідемії. Розкажіть це Ісусу, як це зробила Сара Янг! Авторка бестселера “Ісус промовляє до тебе” записала свої найпотаємніші думки і страхи у формі листування з Ісусом. Відповіді на свої питання вона отримує від Нього зі Святого Письма, які заспокоюють серце, наповнюють миром і дають надію, що будь-яка молитва є почутою.

Як читати?

Перед вечірніми молитвами, щоб налаштуватися на небесну хвилю і почути голос Ісуса, у Якого точно все під контролем і Він точно пам’ятає про найменшого червяка в океані і завжди залишається поруч…

Книга ТУТ.

 

  1. Моя християнська родина

Для кого ця книга?

Підійде для родинного читання, в ідеалі – для дітей старшого шкільного віку. Як стати успішним без “понтів”, як мислити по-дорослому, коли ти ще підліток? Що таке родинне дерево і хто такий “стрийко” та кому потрібні непотрібні речі? Ця книжка про доросле життя доброго християнина, про світ, у якому ми живемо, про відповідальність за свої вчинки й турботу про інших.

Як читати?

Після посиденьок за настільними іграми, коли вся родина уже трохи втомилася і налаштувалася на тривалі розмови про все на світі… Пасує під какао з булочками із корицею.

Книга ТУТ.

 

  1. Принц Ангарі

Для кого ця книга?

Для любителів поттеріани! Ім`я головного героя цієї книжки невипадково нагадує суперпопулярного Гаррі Поттера. Антимагічна повість про принца Ангарі стала бестселером у Польщі. Захоплива розповідь про пригоди 16-річного принца, якому пророчили долю наймогутнішого мага, буде цікава не лише для однолітків героя, а й для широкого кола читачів. А для прихильників різних чарів вона стане своєрідною оздоровчою терапією.

Як читати?

Можна з друзями, можна самому, але обов’язково з бажанням знайти свою суперсилу

Книга ТУТ

 

8. Біблійні історії

«Шукай і знайди. Старий Завіт. Пригоди»

Для кого ця книга?

Дитяча розвивальна книжка-віммельбух з яскравими, деталізованими ілюстраціями, цікавими завданнями та захопливими історіями з Біблії. З допомогою гри на великих розгортках, пошуків та завдань дитина познайомиться з новими пейзажами, образами, тваринами та пізнає цікавий світ Біблії. Книжка сприятиме розвитку мовлення, уяви та моторики дитини, та найголовніше – вона може стати її першим провідником стежинками Святого Письма.

Для дітей від 3-х років

Як читати? 

На великому дивані, килимку, у вітальні, щоб зручно було розгортати великі ошатні сторінки книжечки. Тільки, батьки, не підказуйте 😉

Книга ТУТ.

 

  1. Писанка-мальованка з наліпками

Для кого ця книга?

Для дітей 4-5 років краще не давати відразу писачка і не жартувати з вогнем і гарячим воском, фарбами, які швидко розливаються. Є альтернатива! Краще наліпити писанку, а потім розмалювати таку саму на папері кольоровими олівцями. Розмальовка з наліпками стане у пригоді, дитина вправлятиметься у малюванні і відкриє для себе світ українських традиційних писанкових візерунків.

Найкраще підходить для творчих мам, тат і їх не менш творчих батьків.

Як читати?

Приклей і розмалюй! Ще можна вирізати і зробити листівку для бабусь-дідусів або виставку великодніх листівок вдома. Фантазії – море, тут все за бажанням родини.

Книга ТУТ.

 

  1. Абетка Божої любові. Християнська енциклопедія для дітей

Для кого ця книга?

Для всіх тат і мам, які завжди хотіли, але не встигли познайомити дітей з азами християнства, головними духовними цінностями нашої віри. Тут катехитична, літургійна та термінологічна частини поєднується з біблійними оповідями, історіями святих та художніми текстами. Багатовічна християнська та народна мудрість уміщується у висловах Божих людей та в народних прислів’ях.

Великий обсяг різної інформації, що групується у рубрики, надає книжці енциклопедичного характеру. Натомість художні тексти ілюструють подані головні правди віри, оживляють важкі для розуміння християнські принципи. Особливо буде корисна під час приготування до першої сповіді.

Книга ТУТ.

Ірина Березовська