Багато з нас, можливо, з теплотою згадують своє Перше Причастя. Це знаменує поворотний момент у нашому християнському житті, коли ми вперше приймаємо Ісуса, нашого Господа.

Коли Бенедикта XVI запитали про його Перше Причастя, він поділився такими щирими спогадами.

Коли Папу Бенедикта XVI запитали про його спогади про Перше Причастя , він спочатку згадав різноманітні дрібниці, які відбулися того дня.

“Я, звичайно, дуже добре пам’ятаю свій день Першого Причастя. Була чудова березнева неділя 1936 року, 69 років тому. Був сонячний день, церква виглядала дуже гарно, лунала музика… Було так багато красивих речей, які я пам’ятаю. Нас було близько 30 чоловік , хлопців і дівчат з мого маленького села, де проживало не більше 500 чоловік”.

Окрім погоди, Бенедикт XVI так яскраво запам’ятав почуття, які він відчув під час Першого Причастя.

“Але в основі моїх радісних і прекрасних спогадів лежить цей… Я зрозумів, що Ісус увійшов у моє серце, Він дійсно відвідав мене. А з Ісусом сам Бог був зі мною. І я зрозумів, що це подарунок любові, який справді вартіший за всі інші речі, які може дати життя. Тож того дня я був справді сповнений великої радості, тому що Ісус прийшов до мене, і я зрозумів, що починається новий етап у моєму житті”.

Він також присягнув Ісусу, пообіцявши бути вірним йому.

“Мені було 9 років, і відтепер важливо залишатися вірним цій зустрічі, тій спільності . Я пообіцяв Господу, що міг: «Я завжди хочу залишатися з тобою», і я молився до нього, «але перш за все, залишайся зі мною». Тож я продовжував жити таким чином; Слава Богу, Господь завжди брав мене за руку і провадив, навіть у важких ситуаціях”.

Зворушливо чути такий прекрасний спогад про Перше Причастя Бенедикта XVI, який нагадує всім нам цінувати моменти, коли ми зустрічаємо Ісуса в Євхристії.