о.Володимир Містерман

У той момент, коли військові спеціалісти та стратеги аналізують сили та передбачають можливі маневри ворога, а справжні воїни, відчуваючи підтримку власного народу, піднімають бойовий дух, слід влучно застосувати ще одну «ПОТУЖНУ ЗБРОЮ», яка беззаперечно принесе перемогу.
Ворог, особливо який свою ницість та слабкість ховає за імітацією сили, за зброєю та кількістю війська, завжди боїться бути викритим, особливо передчасно!.. Іти завойовувати, грабувати та вбивати – на це здатні лише слабаки та ті, які по житті почуваються сиротами. Саме тому весь світ їм завжди щось винен. Бо сину, який знає, що Батько його любить, він ніколи нікому не буде нічого доказувати, бо він знає собі ціну та має свою синівську гідність.
А ще: за кожним ницим боягузом, який, прикрившись, як «фіговим листком», силою, владою та грішми, завжди стоїть той, хто боїться бути викритим. Ось чому диявол завжди маскується, інколи одягає на себе «уніформу миротворця». Однак немає у Всесвіті такого місця, де би Боже Світло не досягнуло його разом із слугами своїми, руйнуючи підступні його плани, а разом із ними і його самого.
І цим Світлом було, є і залишається Боже Слово, розп’яте на Голгофі, Яке вдихає в нас Духа Переможця.
Святе Писання допомагає нам пригадати, що ми спадкоємці, а тому СИНИ І ДОНЬКИ ЦАРЯ ВСЕСВІТУ, перед якими жоден ворог просто не має ніяких шансів!!!..
Молимось «Царю небесний» та інстальовуємо Слово Боже!
ПСАЛОМ 27
Господь – моє світло й моє спасіння: кого маю боятись? Господь – мого життя твердиня: кого маю страхатись?
Як насідають злочинці на мене, щоб жерти моє тіло, – напасники мої й мої вороги, то вони спіткнуться й упадуть.
Нехай і облогою стануть проти мене, не настрашиться моє серце; нехай і війна настане проти мене, навіть тоді буду я уповати.
Одного в Господа прошу, одного я благаю: жити в домі Господнім по всі дні життя мого, щоб бачити красу Господню і віддаватись роздумам у його храмі
Бо він мене сховає у своїм наметі в день недолі; він захистить мене під кровом шатра свого, на скелю він мене підніме.
І ось тепер я голову мою підношу на ворогів, які навколо мене; принесу жертву радости в його наметі, співатиму й у псалмах Господа буду хвалити.
Почуй, о Господи, мій голос, коли взиваю, змилуйся надо мною й обізвись до мене.
В твоєму імені серце моє каже: “Обличчя моє шукайте!” Твоє обличчя, Господи, я шукаю.
Не ховай обличчя твого від мене, не відпихай слуги твого в гніві Ти моя поміч, не відкидай мене і не залишай мене, Спасителю, мій Боже!
Бо навіть, як покине мене рідний батько-мати, Господь мене до себе прийме.
Навчи мене, о Господи, путі твоєї, провадь мене простою стежкою, з огляду на тих, що на мене засідають.
Не видай мене на поталу моїм ворогам, бо проти мене встали свідки брехливі, які насильством так і палають.
Леле, якби я не вірив, що побачу доброту Господню на землі живучих!
Надійсь на Господа, будь мужній; нехай буде відважне твоє серце, і надійсь на Господа!