Заохочуємо до читання Біблії для дітей «Бог говорить до своїх дітей».

Це видання містить вибрані тексти зі Святого Письма, переказані доступною і зрозумілою для дітей мовою. Варто зауважити, що цього року минає 40 років від першого її видання. За цей час книга, яку перекладено вже майже на 200 мов, стала доброю допомогою у релігійному навчанні та вихованні дітей. Таке її поширення зробило книгу видимим знаком релігійної приналежності та єдності дітей усього світу.

Особливістю україномовного видання є заміна ілюстрацій на ікони. Таким чином ми хотіли не тільки полегшити дитині сприйняття Слова Божого, а також дати можливість пізнавати нашу східно-християнську іконописну традицію.

Книга підготовлена з особливою увагою до духовного життя дитини. Тому просимо усіх, хто бере участь у релігійному вихованні дітей, а особливо батьків, які мають найбільший вплив на дитину, читати разом з нашими найменшими вірними Біблію для дітей. Нехай це адаптоване і легке для дитячого сприйняття видання допоможе дитині пізнати Бога, а читання Біблії для дітей разом з ними стане джерелом спільної молитви у сім’ї, нехай її зміцнює і об’єднує.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити