Дорога наша молоде!

Запрошуємо вас розпочати мандрівку сторінками Катехизму для молоді до глибин і до висот нашої віри.

Це паломництво кожного з нас, бо ми – таки невтомні паломники до нашої Небесної Батьківщини. У цьому паломництві ми потребуємо шляху. І Господь вирішив цей шлях об’явити. Бог запрошує нас в Ісусі до надзвичайної мандрівки і ми покликані відповідати на Його запрошення нашою вірою.

А чим для вас є віра?

Віра є Божим даром. І хоча ми віримо особисто, віра народжується з віри цілої Церкви і нею живиться. Вона є джерелом нашого християнського життя.

Сьогодні ми стоїмо з Вами тут, у Києві, перед собором святої Софії, Премудрості Божої. Саме тут колиска віри нашого народу. Саме тут упродовж століть молилося українське серце за мир і кращу долю нашого народу. Саме тут посаджали на престол князів і митрополитів. Саме звідси українська культура надихала і оживляла багато поколінь наших пращурів.

https://www.youtube.com/watch?v=E6JT-r9cZjY

Собор і до нині залишається символом цієї первинної єдності і повноти неподільної української Церкви, що сьогодні надихає і живить українців по цілому світі.

Віра не дозволяє людині довго залишатися на одному місці. Вона підштовхує, спонукає, кличе у мандри. Я думаю, настав час і для нас. Час рушати. Отож, рушаймо!

о. Андрій Зелінський

Презентація Катехизму для молоді УГЦК. Частина 1. Ми віримо.