29 травня відбувся вебінар на тему: “Дитина і вікові кризи”.

Говорили про 5 вікових криз (новонародженості, першого, третього й сьомого року життя, підліткову кризу), що вважаються нормальними й необхідними для процесу становлення особистості, про те, як розпізнати кожну із вікових дитячих криз і як найкраще підтримати дитину й себе, дорослого. Перелічили поради, які допоможуть «не боротися» з кризою, а сприятимуть легшому й мудрішому проходженню та прийняттю цього неповторного і важливого періоду зростання.

У п’ятницю, 5 червня, відбудеться останній з цієї серії вебінар: “Дитина і стилі виховання”

Дізнаємося про стилі сімейного виховання та їхній вплив на розвиток особистості дитини. Поговоримо про способи «розшифрування» дитячої поведінки: як зрозуміти, чому дитина веде себе саме так, і, якщо потрібно, допомогти їй «внести правки» у свою поведінку. Перелічимо поради, які допоможуть дорослим не впадати у «авторитаризм», а зростати в мудрій, люблячій, зрілій «авторитетності».

Для участі у вебінарі заповніть АНКЕТУ.

Спікер: Наталія Сиротич – дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української асоціації християнської психології, фахівец ь з волонтерства БФ «Карітас-Київ.

Ведучий: Назар Дуда, доктор філософії у галізу богослов’я, керівник програми Християнська педагогіка та організація дозвілля УКУ, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Співорганізатори вебінару: магістерська програма “Християнська педагогіка та організація дозвілля” ФБФ УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ