6 липня відбулася зустріч голови Патріаршої катехитичної комісії владики Давида Мотюка з випускниками Катехитчно-педагогічного інституту УКУ. Під час зустрічі владика наголосив на особливостях катехитичного служіння, цікавився історіями особистого покликання випускників та умовами катехизації в їх парафіях.

“Ваше служіння не пов’язане з передаванням інформації. Катехизація – це передавання віри. – нагадав владика Давид цьогорічним випускникам. – У особі кожного з вас між нами є Бог. І це дуже важливо, бо власне присутність Бога у вашому житті і вміння доступно передвати віру іншим є одним з критеріїв успішності парафії”.

“Ви тут, бо колись сказали Богу “Так” на Його запрошення, на Його заклик. І завдяки вашому “Так” Церква стає сильнішою – зауважив владика. – Тому сьогодні особливо дякую за вас Господу. За те, що ви власний час і здібності посвятили на служіння Йому і готові особистими свідченнями передавати віру іншим на тому місті, куди приведе вас Господь”.

Владика Давид Мотюк та директор КПІ УКУ п. Назар Дуда

Підготувала Юлія Козіброда