Запрошуємо на курс «БОЖІ ЗАПОВІДІ ТА ЄВАНГЕЛЬСЬКІ БЛАЖЕНСТВА»

У пропонованих темах розкриємо зміст Двох головних заповідей любові, Десяти Божих заповідей та Євангельських блаженств як норм християнського життя, відносин з Богом і ближніми.

ЩOСЕРЕДИ будемо поширювати тут, на нашому сайті, чергові теми зустрічей!

Основою пропонованих катехиз є Святе Письмо, святі Отці Церкви та наш Катехизм «Христос ― наша Пасха».

Нашими адресатами є найперше дорослі особи, які бажають глибше зрозуміти і прийняти принципи й особливості християнського життя.

Катехити та провідники біблійних спільнот можуть творчо змінювати і доповнювати пропоновані теми. Для цього наприкінці розгляду кожної заповіді чи блаженства подаємо рекомендації щодо текстів для самостійного опрацювання. Також окремо долучаємо інтерактивні вправи для роботи у групах та їх адаптації до онлайн-зустрічей.

ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНА ТЕМАІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ ДО ТЕМИ З АДАПТАЦІЯМИ ДО ZOOM-ЗУСТРІЧЕЙ
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити

Тема 1. Дві головні заповіді любові

 Вправа 1 «Ознаки правдивої любові»

Необхідні матеріали: аркуші А4, ручки для кожної групи.

 Сформуйте 3 групи учасників та роздайте всі необхідні матеріали.

  • Попросіть кожну із груп обговорити та написати 25 ознак правдивої любові (Якою є правдива любов?) (10 хв).
  • Дайте завдання із створеного списку обрати 5 пунктів та визначити їхню пріоритетність та обгрунтувати (5 хв).
  • Представлення напрацювань та обговорення.

 Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Ознаки правдивої любові»

 Обговоріть із учасниками дві головні заповіді любові.

  • Увімкність демонстрацію екрану із документом Word та спільно запишіть 25 ознак правдивої любові (Якою є правдива любов?).
  • Спільно оберіть 5 пунктів та обговорюючи, визначте їх пріоритетність.

Вправа 2 «Любов до Бога, до ближнього, до себе»

Необхідні матеріали: аркуші А4, ручки для кожного учасника.

 1) Дайте завдання індивідуально для кожного сформувати список: у чому полягає любов до Бога/до ближнього/до себе (розділіть тематики списків між учасниками, щоб кожен працював лише з одним списком) – 5-10 пунктів (10 хв).

2) Представлення напрацювань (краще, щоб представлення відбувалось наступним чином: спочатку зачитують ті, хто писав про любов до Бога, потім ті, хто про любов до себе, і тоді – про любов до ближнього. Провідник може записувати на дошці результати учасників, доповнюючи новими пунктами).

3) Обговоріть взаємозв’язок любові до Бога, до себе і ближнього (щоб любити себе і ближніх, нам необхідно прийняти Божу любов, дозволити наповнити своє серце, щоб потім цим ділитись).

 Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Символ віри»

Необхідні матеріали: аркуші А4, ручки у кожного учасника.

 1) Дайте завдання індивідуально для кожного сформувати список: у чому полягає любов до Бога/до ближнього/до себе (розділіть тематики списків між учасниками, щоб кожен працював лише з одним списком) – 5-10 пунктів (10 хв).

2) Представлення напрацювань (краще, щоб представлення відбувалось наступним чином: спочатку зачитують ті, хто писав про любов до Бога, потім ті, хто про любов до себе, і тоді про любов до ближнього. Провідник може записувати результати учасників у документі Word із демонстрацією екрану, доповнюючи новими пунктами).

3) Обговоріть взаємозв’язок любові до Бога, до себе і ближнього (щоб любити себе і ближніх нам необхідно прийняти Божу любов, дозволити наповнити своє серце, щоб потім цим ділитись).


Нагадуємо, що це вже третій курс на основі посібників, розроблених Патріаршою катехитичною комісією відповідно до програми, затвердженої Синодом Єпископів УГКЦ для катехизації дорослих.

Пропонований курс розроблений на основі посібника

«Божі Заповіді та Євангельські блаженства»

 

Попередні курси:

ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ (ПЕРЕДКАТЕХУМЕНАТ)

СИМВОЛ ВІРИ Й ІСТОРІЯ СПАСІННЯ