Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педгогічний інститут УКУ пропонують зошит для учня за новою програмою підготовки до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя.

Цей зошит розроблено згідно з Загальною катехитичною програмою УГКЦ на основі багаторічного досвіду та новітніх форм катехизації, щоб зростання дітей у вірі було захоплюючим, ефективним і сучасним.

Програма складається з Посібника катехита, Зошита для учня та Комплекту додатків для катехита.

Сьогодні пропонуємо зошит для учня цієї програми.

Посібник для катехита і додатки вийдуть друком ще до початку цього навчального року.


Зустріч. Посібник катехита – містить розгорнуті конспекти занять, які допоможуть разом з учнями пізнавати Бога, ближніх і Церкву. Інтерактивність і практичність занять слугуватиме розвитку творчого потенціалу й співпраці учнів, сприятиме їхньому зростанню у вірі у захопливий, ефективний і сучасний спосіб.

Зустріч. Комплект додатків для катехита – містить різноманітні дидактичні матеріали: зображення, схеми, витинанки, які катехит використовує для візуалізації або роздає учням для праці в групах під час занять.

Зустріч. Зошит учня – майстерно оформлений цікавими завданнями, вправами, кольоровими малюнками. Діти виконують завдання у зошиті під час занять, але й вдома – самостійно чи з батьками – для повторення і закріплення вивченого на занятті.

 

КУПИТИ ВИДАННЯ

Подаруймо дітям незабутню зустріч і радісну життєву мандрівку з Ісусом!