Кожен, хто відчуває, що життя людини є святе, і шанує Божу заповідь «Не вбий», сьогодні повинен стати на боці України. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 33-й день кровопролитної війни рф проти України.

Кожен, хто дивиться на страждання і муки України, зазначив Предстоятель, обов’язково стоїть перед вибором. Україна сьогодні є символом, знаком, закликом, що кожен мешканець земної кулі має вибрати, на який бік стати.

«Кожен, хто шанує Божу заповідь “Не вкради”, але бачить, як російський окупант сьогодні мародерствує, обкрадає простих людей, забирає останнє і прирікає людей на голодну смерть, має стати на боці України. Кожен, хто шанує Божу заповідь “Не пожадай жінки свого ближнього”, а бачить, як цей окупант принижує і ґвалтує жінок України на очах їхніх дітей, не може бути нейтральним, а повинен стати на боці України», – наголошує Глава Церкви.

Блаженніший Святослав поновив своє звернення до всіх керівників держав, у руках яких лежить доля сучасного людства, до політичних діячів, парламентарів, релігійних діячів, лідерів громадської, суспільної думки і всіх людей доброї волі: «Зробіть свій вибір! Станьте на боці невинної жертви несправедливої агресії, а не когось, хто задумав диктувати свої правила для України та всього світу і погрожує третьою світовою війною!» – закликав він.

Ми разом можемо зупинити війну, переконує Глава Церкви, але, стоячи перед хрестом Господнім, кожен з нас повинен зробити свій вибір.

«Зробімо свій вибір на користь життя, на користь Божого благословення, на користь людини, яка може і хоче жити в гідності й правді», – сказав духовний лідер.

Департамент інформації УГКЦ