ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дорогі у Христі,
триває травневий «молитовний марафон» за завершення пандемії, який ініціював Папа Франциск 1 травня. В рамках цього марафону відбувається щоденна молитва на вервиці із різних відпустових місць у світі. Сьогодні о 19.00 за київським часом молитва проходитиме в базиліці Матері Божої у Зарваниці і транслюватиметься на весь світ.
Запрошуємо до всецерковної молитви на Вервиці за припинення пандемії у світі

Зарваниця, 27 травня 2021 р.Б. о 19.00.

В сьогоднішній драматичній ситуації, сповненій страждань і мук, що охоплюють увесь світ, Церква звертається до Богородиці, щоб за її посередництвом шукати притулку та заступництва.

В Марійському Духовному Центрі «Зарваниця» Блаженніший Святослав разом із духовенством та вірними буде молитися Вервицю. Молитву транслюватимуть у прямому ефірі на офіційні інформаційні канали Святого Престолу.

Молитва на Вервиці жертвується особливий спосіб за безробітних, щоб Господь Бог вселив впевненість і подав надію тим, хто має страх перед невизначеним майбутнім та наслідками для економіки і праці.