Вітаємо на сайті Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

Ми працюємо для реалізації катехитичних програм Церкви та поширення інформації про катехитичне служіння в УГКЦ.

Запрошуємо усіх зацікавлених використовувати розміщені на нашому сайті матеріали у своїй катехитичній діяльності. Водночас просимо ділитися власними напрацюваннями і досвідом організації катехитичного служіння з іншими через даний ресурс.

Заохочуємо надсилати нам власні методичні та дидактичні матеріали, розробки та конспекти занять, а також тематичні напрацювання, які стосуються катехитичної проблематики.

Також запрошуємо ділитися з нами інформацією про діяльність ваших катехитичних шкіл та осередків. Ми зацікавлені поширювати інформацію про конкурси та заходи, які ви організовуєте або в яких приймаєте участь. Це можуть бути як текстові, так і фото-, відео- та аудіо файли.

Ваш досвід і активна катехитична діяльність можуть стати добрим прикладом і заохоченням для багатьох. А наша співпраця буде важливим внеском у спільну справу проповідування Божого Слова та Доброї Новини.

 

 

Керівник проекту сайту: Юлія Козіброда

Адміністратор сайту: Андрій Мартинишин

 

Якщо маєте пропозиції чи питання щодо публікації матеріалів на нашому сайті, пишіть на скриньку

pressPCC@gmail.com

Помилка: Contact form не знайдена.


Якщо маєте організаційні питання до Патріаршої катехитичної комісії, пишіть на скриньку

pcc.ugcc@gmail.com

Помилка: Contact form не знайдена.


 

Якщо ви є власником сайту та бажаєте розмістити в себе нашу кнопку, використайте наступий код, змінивши значення ширини кнопки (width=”200″) на потрібну: