1. Загальні правила і положення

Сайт є офіційним інтернет-ресурсом Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Правила користування сайтом поширюються на усі інформаційні інтернет-ресурси Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Адміністрація сайту встановлює правила користування сайтом і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил користування сайтом (надалі – Правила), додавати чи скорочувати їх. Використовуючи наш сайт, ви автоматично даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах, та погоджуєтесь на будь-які зміни у них.

Якщо будь-яке положення цих Правил або будь-які майбутні зміни неприйнятні для Вас, Ви можете скасувати ваше членство (підписку) за допомогою електронної пошти: pressPCC@gmail.com.

Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Ми також можемо накладати обмеження на певні функції або обмежувати ваш доступ до частини або всього сайту за порушення Правил без повідомлення або відповідальності.

Листування слід здійснювати за адресою pressPCC@gmail.com.

2. Контент сайту та передрук

Матеріали, розміщені на сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Ви можете безкоштовно завантажувати або копіювати наші матеріали тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших Правил сайту.

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав у матеріалах, розміщених на нашому сайті, просимо повідомити на pressPCC@gmail.com.

Повне чи часткове використання матеріалів (передрук) можливе лише за умови відкритого гіперпосилання та вказання першоджерела, відкритого для пошукових систем, зі збереженням усіх наявних гіперпосилань у ньому та інформації про автора.

3. Авторські матеріали та коментарі

Думки та коментарі, висловлені авторами та користувачами сайту, не слід ототожнювати з поглядами редакції.

Ми не несемо відповідальності за висловлювання користувачів сайту, а також за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей, наданих авторами матеріалів чи користувачами сайту. Таку відповідальність несе особа, яка їх опублікувала.

Ми не беремо на себе обов`язку висловлювати свою позицію щодо матеріалів та коментарів, розміщених на сайті авторами та користувачами сайту, чи перевіряти висловлювання і коментарі, розміщені користувачами.

Надаючи нам розроблений Вами матеріал, Ви даєте згоду на відображення і публікацію його на сайті, а також в оффлайн рекламних цілях.

У публікаціях та коментарях заборонені насмішки або зневажливі висловлювання про Бога, Святе Письмо, Церкву, святі таїнства, істини віри, святих, духовенство, богопосвячених осіб та мирян.

Не допускається дискримінація і образи за ознаками раси, статі, віку, національності, географічного походження, фізичних вад, зовнішності, соціального статусу, релігії, конфесії та обряду, а також пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених Законодавством України.