Львів, 7 травня 201р.
Вих. № 14 / 015

Всечеснішим і преподобним отцямГоловам єпархіальних катехитичних комісій, Високопреподобним і преподобним ченцям і черницямдорогим катехитам

Христос Воскрес!

Дорогі співпрацівники в катехитичному служінні!

Сердечно запрошуємо Вас на презентацію папського документу Святішого Отця папи Франциска про Нову Євангелізацію «Радість Євангелія» (Evangelii Gaudium), яка відбудеться 5 червня 2014 р. об 11.30 в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (Львів, вул. Хуторівка, 35). Планується три доповіді:

1. Загальний огляд змісту документу.

2. Місійний, соціальний виміри євангелізації.

3. Керигма, проповідь та напрямні по євангелізації Синоду УГКЦ.

В рамках презентації відбудеться представлення видання Нового Завіту з деякими мовними і змістовними уточненнями та сучасною мовною редакцією.

З огляду на важливість документу, запрошуємо на презентацію голів комісій, священиків, відповідальних за катехитичне служіння, біблійний апостолят, представників монаших чинів та згромаджень, катехитів.

Окрім презентації, запрошуємо представників із Вашої єпархії взяти участь у семінарі, присвяченому праці в літніх християнських таборах, який відбудеться 29-31 травня в приміщенні реколекційного центру (Брюховичі). Початок семінару 29 травня о 17.00. Ласкаво запрошуємо до участі трьох осіб з Вашої єпархії. Внесок від особи становить 100 грн. (Якщо є більше 3 осіб – внесок становить 300 грн).

Для кращої організації обидвох заходів, просимо до 20 травня подати кількість учасників від Вашої єпархії до Патріаршої катехитичної комісії (Львів, пл. Святого Юра, 5, pcc.ugcc@gmail.com).

З молитвою, с. Луїза Цюпа,СНДМ
Заступник Голови Патріаршої катехитичної комісії

Назад