Катехитичні видання Патріаршої катехитичної комісії тепер доступні в електронному форматі. Ефективність та потреба електронного формату видань є очевидною з декількох причин. Найперше – це зручний доступ до інформації в електронному варіанті з будь-якого місця у будь-який час.

Сьогодні вже можна придба посібники та зошити учня нової катехитичної програми “Стежками Божого саду” у друкованій версії та у форматі PDF.

Пропонуємо також катехитичні плакати українською та англійською мовами у форматі JPEG та TIFF.

Окремі позиції з цього переліку ще допрацьовуються і в найближчому часі їх теж можна буде придбати.

Ми не дарма розпочали продаж електронних видань власне з нової серії катехитичної програми та катехитичних плакатів.

За допомогою електронної версії нової програми катехизації хочемо зробити її доступною для усіх, особливо тих, хто перебуває на великій відстані від нас чи надає перевагу опрацюванню матеріалу через електронні пристрої, або використовує їх під час занять для демонстрації на мультимедійних пристроях.

Плакати є дуже успішним та популярним виданням. Їх електронний варіант також має низку переваг: він ефективно допомагає засвоювати матеріал, тому що використовує візуальні засоби, які полегшують запам’ятовування та розуміння теми. Активізує пам’ять та допомагає ефективно усвідомити матеріал та інформацію.

 

Почергово більшість видань ПКК будуть доступними в електронному форматі.