Запрошуємо на презентацію книги о. Юрія Щурка “LECTIO DIVINA над Євангелієм: духовна подорож сторінками Святого Письма у літургійному ритмі Церкви”

Презентація відбудеться у Дрогобичі, у храмі Дрогобицьких священномучеників (вул. Коновальця, 7) 2 січня, у вівторок, о 17:00 год.

Автор книги – о. Юрій Щурко – доктор біблійного богослов’я, декан Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

У книзі представлено роздуми над текстами Євангелія, які читають на Літургії в церквах візантійської традиції впродовж року. Основна мета практики молитовного читання (Lectio Divina) – навчитися слухати Боже Слово, чути Божий голос у Писанні та сприймати світ і події навколо у світлі цього Слова.

Книга «Lectio Divina над євангельськими читаннями двох літургійних циклів – Пасхи та Пʼятдесятниці» є першою із серії чотиритомника. Наступні видання планують видати протягом року.
–       «Lectio Divina над Євангелієм та Книгою Буття. Великий піст та свята літургійного року»
–       «Lectio Divina над Діянням та Посланнями апостолів. Пасха та Пʼятдесятниця»
–        «Lectio Divina над Посланнями апостолів та Книгою Приповідок. Великий піст та свята літургійного року».

Програма презентації:

• Божественна Літургія
  • Вітальне слово о. Івана ПАНЬКІВ, пароха храму Дрогобицьких священномучеників
  • Молитовне читання Слова Божого в Церкві та житті кожного християнина – Назар Дуда (доктор богослов’я, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ)
  • Філологічний аналіз тексту, Літературний погляд на Lectio Divina – Ірина ДМИТРІВ (кандидат філологічних наук, доцент ДДПУ)
  • Персональний досвід і візія автора щодо Лекціо Дівіна – о. Юрій ЩУРКО
  • Панельна дискусія. Відповіді на питання аудиторії.

Придбати книгу можна в інтернет-магазині «Сіяч».

Під час презентації буде можливість придбати книгу з 20% знижкою і отримати автограф автора.

Запрошуємо на презентацію книги у Дрогобич, у храм Дрогобицьких священномучеників (вул. Коновальця, 7) 2 січня, у вівторок, о 17:00 год.