Щорічно єпископи благословляють катехитів на новий навчальний рік – на їхнє служіння в Церкві. Цього року із благословення єпископа Ярослава (Приріза) 24 вересня відбувся День катехита також у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії. Урочистість розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією в катедральному соборі Пресвятої Трійці, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ – помічник.

У своєму слові владика Григорій привітав катехитів, подякував їм за самовіддане служіння – за той «кухлик води, поданий комусь в ім’я Христа». Наприкінці Літургії єпископ уділив катехитам єпархії благословення на новий навчальний катехитичний рік. Потім у приміщенні інституту Пресвятої Трійці відбулася робоча зустріч катехитів з головою єпархіальної катехитичної комісії о. Миколою Витівським. Прослухали привітання з нагоди Дня катехита від Голови Патріаршої катехитичної комісії владики Давида (Мотюка) та провели розмови «за кавою» про катехитичне служіння у цей складний для України час.

Господи, Господи, споглянь із неба і благослови усіх катехитів, щоб приносили щедрі плоди добрих діл у Твоєму Винограднику!

Прот. Микола Витівський, голова катехитичної комісії СДЄ