24 вересня 2022 року, з благословення єпископа Донецького екзархату владики Степана (Менька), в м.Запоріжжі відбулося святкування Дня катехита.

Урочистість розпочалося Архієрейською Божественною Літургією у храмі св. Володимира Великого, яку очолив преосвященний владика Степан (Меньок), єпископ Донецького екзархату УГКЦ. У своєму слові владика наголосив на тому, що катехит має проголошувати Боже Слово не тільки в Церкві і в спільноті вірних, а всюди, де би він не знаходився. Виклики воєного часу дають кожному катехиту безліч можливостей, щоб допомогти людям зустрітися з Христом, щоб з Богом пережити складні обставини життя і крокувати дорогами правди і віри. Після Божественної Літургії катехитам були вручені канонічні місії на катехитичне служіння і уділено благословення єпископа на новий навчальний катехитичний рік.

Також відбулася онлайн-зустріч катехитів Донецького екзархату із заступником голови Патріаршої катехитичної комісії паном Назаром Дудою. На цій зустрічі були представлені нові програми для катехизації дітей 1, 2 і 3 класів та однорічна програма підготовки до першої Сповіді і урочистого святого Причастя, а також представлено документ новий папської Ради сприяння новій євангелізації «Напрямні для катехизації.»

Також відбулася робоча зустріч катехитів з головою катехитичної комісії п. Зітою Воробйовою, на якій катехити поділилися своїми найкращими катехитичними практиками та окреслили план роботи катехитичної комісії на новий рік. Наприкінці зустрічі п. Зіта Воробйова подякувала усім катехитам: «Щиро дякую всім катехитам за їх плідну працю, за жертовність і служіння в Божу Славу і спасіння людей. Нехай Господь рясно благословить Ваше служіння і супроводжує Вас в цьому покликанні».

Зіта Воробйова, голова катехитичної комісії Донецького екзархату