Подарунковий сертифікат на курс іконопису для дітей – універсальний та чудовий подарунок чи то з нагоди урочистого Святого Причастя, чи на день народження або іменин.

Іконописна школа «Радруж» забезпечить творче та корисне проведення часу та духовне зростання у спільноті захоплених своєю справою людей. Цього року «Радруж» вперше проводить курс у двох форматах – традиційного темперного живопису та іконопису на склі.

Курси іконопису для учнів – програма, яку ми максимально адаптували для учнів середнього та старшого шкільного віку. Протягом нього дитина спробує себе у давній техніці живопису чи у малюванні на склі та власними руками напише ікону!

Кожен учасник курсу темперного іконопису писатиме згідно канонів іконопису на липовій дошці, натуральними фарбами (органічними та мінеральними пігментами), взоруючись на зразки стародавніх українських ікон 14-16 століття.

Вікові групи для темперного іконопису:

– 10-12 років

– 13-15 років

Години проведення: пн. – пт.: 11:00-16:00

                                             сб.: 11:00-13:30

Наслідуючи народне мистецтво малювання на склі з ікон, які зберігаються у Музеї УКУ, діти отримають чудову можливість зазирнути по іншу сторону шибки. Ікони з Гуцульщини, Покуття та Буковини заворожує своїми простими і миловидними ликами, щирою простотою, багатством і гармонією барв. За тиждень можна буде написати 2 різні ікони на склі – для себе та на подарунок, а також сувенір. Є можливість взяти участь у половині курсу (2 дні) та написати 1 ікону.

Вікова група для іконопису на склі:

– 7-10 років

Години проведення: пн. – пт.: 10:00-16:00

Дати проведення: 14-19 червня 2021

Місце проведення: вул. Хуторівка, 35а

Реєстрація триває до 10 червня.

Кількість місця обмежена. Заняття проводяться з дотриманням епідемічних норм.

Детальніша інформація: arsacra@gmail.com
тел. моб.: +38 093 756 52 59 – Юлія Захарчишин,
координатор курсів іконопису для дітей