Дітям, які страждають, сиротам, постраждалим внаслідок війни і тим, які опинилися на вулиці, присвячений молитовний намір, який Папа Франциск пропонує на листопад.

«Кожна марґіналізована дитина, покинута своєю сім’єю, без освіти та медичного забезпечення, є воланням! Воланням, яке підноситься до Бога та обвинувачує систему, яку побудували ми, дорослі. Покинута дитина – це наша провина», – наголошує Папа Франциск, переставляючи молитовний намір на листопад, призначений для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, що є продовжувачем традицій «Апостольства молитви».

Святіший Отець зазначає, що досі мільйони дітей страждають і живуть в умовах, дуже схожих до рабства. «Ми надто часто забуваємо про свою відповідальність і заплющуємо очі на експлуатацію цих дітей, які позбавлені права гратися, вчитися, мріяти. Вони навіть не мають родинного тепла», – підкреслює Папа. За його словами, «ми більше не можемо дозволяти на те, щоб вони почувалися самотніми та покинутими: вони повинні отримати освіту та відчути любов сім’ї, аби знати, що Бог про них не забуває».

«Молімося за те,– заохочує Святіший Отець, –щоби діти, які страждають, які живуть на вулиці, жертви війн, сироти могли отримати доступ до освіти і наново відкрити родинне тепло».

Джерело VaticanNews