Мир і спокій на душі – це той блаженний стан, за яким шукає кожна нормальна людина.
Часто ми скупляємо різні розумні, рекомендовані кимось, книги, які вчать нас, як віднайти мир та налагодити гармонійні відносини, відвідуємо недешеві тренінги чи не менш коштовні психотерапевтичні курси в надії, що нам відкриють «секрет», як досягнути цього блаженного стану, та надіємось отримати ту «чудодійну таблетку», яка заспокоїть та зцілить наше серце від тривоги.
Тривога за власне життя та життя найдорожчих нам людей в сучасному світі лиш підсилюється нестабільністю та невпевненістю у світі та тривожними новинами. І на цю тривогу та переживання є лиш один лік. І це не алкоголь і навіть не психотропні, заспокійливі пігулки.
«ЗАСПОКІЙЛИВИМ» для нашого серця є СЛОВО БОЖЕ, Яким Господь зціляє наше серце, повертає в нього свій мир та дарує свою тиху радість. Тому повірмо із дитячим довір’ям в Боже Слово і, як додатковий «бонус», отримаємо спокійну нервову систему, а разом з нею – солодкий, як у дитини, сон!
Молимось «Царю небесний» і інстальовуємо ПСАЛОМ 23
Господь – мій пастир: Нічого мені не бракуватиме.
На буйних пасовиськах він дає мені лежати; веде мене на тихі води.
Він відживляє мою душу, веде мене по стежках правих імени ради свого.
Навіть коли б ходив я долиною темряви, -я не боюся лиха, бо ти зо мною. Жезло твоє й палиця твоя -вони дають мені підтримку.
Готуєш стіл для мене перед моїми противниками; ти голову мою помазав миром, переливається мій кубок.
Добрість і милість будуть мене супроводити усі дні життя мого, і житиму в домі Господнім по віки вічні.