Дорогі батьки і діти!

Тема нашої сьогоднішньої недільної зустрічі “Будьте люблені і любіть!”

Ми хочемо отримувати від інших те, що є для нас добрим, а не те, що завдає нам болю. Хочемо, щоб нас любили, не ображали, не обманювали. Нам легко любити людей, які нас люблять, бо ми відчуваємо їх любов, приязнь і підтримку. Але як ми почуваємо себе, коли люди нас ображають, роблять нам боляче? Чи можемо ми продовжувати їх любити?

Часто ми їх відштовхуємо і не впускаємо в наше коло друзів, бо не хочемо, щоб та людина зіпсувала нам нашої гри. Насправді ті люди, які роблять шкоду, просто не почуваються любленими і тому хочуть привернути до себе увагу різними способами і часто такими, які не до вподоби іншим.

Ісус нам каже любити, бути відкритими, бо тоді Бог через нас зможе виявити Свою любов і на тих людей, які нам здавались ворогами, і так поступово вони теж відчують себе любленими і зміняться.

Ісус закликає нас бути подібними до Отця Небесного, бути милосердними, як Отець наш є милосердним, любити і прощати, як Він. Бог любить кожного. Як повітря необхідне нам для життя, так само Божа любов і благодать нам потрібна для життя у мирі. І ми, християни, наслідуючи Ісуса, відкриваймо обійми тим людям, даруймо їм любов, яка є нам дарована Богом. І робімо це безкорисливо, бо все, що ми можемо дати, було даровано нам Всевишнім. Продовжуймо любити і робити добро, так через нас Бог наповнює любов’ю інших людей і перемінює їх.

Коли ми самі відчуваємо Божу любов до нас – нам легко любити інших.