Як зростити у собі віру, хоча б розміром маленького зернятка гірчиці, про яке говорить Ісус?

Про це у сьогоднішній катехизі для дітей і батьків.

Ісус з трьома учнями повертається з гори Тавор, де відбулось Преображення. Дорогою Його зустрічає чоловік – батько, який жаліється, що учні не змогли зцілити його сина.

Ісус зцілив сина, але чому не змогли цього зробити апостоли? Бо вони відчули, що все можуть, але забули, що цю силу їм дав Христос.

А ми теж думаємо, що все робимо самі? Що ми всемогутні і здатні самі все робити! Що нам не потрібні ні друзі, ні вчителі, і, можливо, навіть батьки… Тоді ми перестаємо слухати зауваження та поради інших.

Але інколи ми відчуваємо безсилля, – коли не можемо вивчити уроків або коли в нас щось не виходить. Що тоді?

Учні не змогли зцілити юнака і коли запитали, чому так сталося, Ісус відповів: «Якби ви мали віру, як зерно гірчичне, то і гори б змістити змогли…» Також сказав про піст і молитву.

Але як зростити у собі віру, хоча б розміром маленького зернятка гірчиці, про яке говорить Ісус?

Бути правдивим учнем Ісуса – це пам’ятати про Нього, йти за Ним, смиренно слухати Його через Боже Слово. Коли ми будемо молитися, тоді будемо перебувати у зв’язку з Богом. Якщо будемо постити, тобто ділитися з іншими – тоді ми будемо перебувати у радості. А наша віра, як це маленьке зернятко гірчиці, проросте і дасть великі плоди, якими ми охоче будемо ділитися. А Господь буде і далі чинити чуда вже через нас, якщо ми Йому з покорою довіримось .

Спробуйте! У вас все попереду!

Проводять катехити УГКЦ з Генуї, Савони і К’яварі (Італія).