ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНА ТЕМАІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ ДО ТЕМИ З АДАПТАЦІЯМИ ДО ZOOM-ЗУСТРІЧЕЙ
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити

Тема 27. Христова Церква

Інтерактивна вправа 1 «Христова Церква»

 Необхідні матеріали: видрукувані цитати про єдність спільноти (Додаток 13) по 3 на групу, фломастери, клейкі стікери, ватман, де схематично зображена церква (храм) (контури).

1) Сформуйте 2 групи та роздайте по 3 аркуші з цитатами на групу та необхідні матеріали.

2) Дайте завдання на цих аркушах підкреслити у цитатах ті слова, які характеризують спільноту (до чого апостол Павло закликає) (5 хв).

3) Запропонуйте до поданих слів придумати символи та намалювати їх на стікерах, наприклад: «моліться» – складені руки, «чиніть милостиню» – монетка, «потішайте інших» – усмішка і т.п (5-10 хв).

4) Представлення символів та їх пояснення.

5) Попросіть ці папірці із символами наклеїти навколо схематичного храму на ватмані (середина залишається пустою).

6) Обговорюємо те, якою в сукупності має бути спільнота.

Але чогось не вистачає! Чого? – Людей, нас, тих, хто б будував спільноту та робив її доброю!

7) Запропонуйте учасникам написати на чистих клеючих папірцях своє ім’я та по-черзі наклеїти їх на середину ватмана (на простір церкви).

8) Обговоріть тему спільноти та об’єднання, що церква – це люди, Христос нас всіх об’єднує, часто через таких людей, як священики.

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Христова Церква»

Необхідні матеріали: Додаток 13.

 1) Прочитайте з присутніми цитати із Додатка 13 (демонструючи їх на екрані). Спільно віднайдіть у них ті слова, які характеризують спільноту, до чого апостол Павло закликає (провідник виділяє необхідні слова іншим кольором).

2) Обговорюємо те, якою в сукупності має бути спільнота.

Але чогось не вистачає! Чого? – Людей, нас, тих, хто б будував спільноту та робив її доброю!

3) Обговоріть тему спільноти та об’єднання, що церква – це люди, Христос нас всіх об’єднує, часто через таких людей, як священики. 

Інтерактивна вправа 2 «Нова спільнота»

Необхідні матеріали: аркуш паперу А2 чи А3, кольорові олівці та фломастери для кожної групи.

 1) Об’єднайте присутніх у групи по 4-5 осіб та роздайте необхідні матеріали.

2) Дайте завдання у групах створити нову церковну спільноту або товариство, написати його назву, мету, емблему та програму діяльності (15 хв).

3) Представлення напрацювань

– На вашу думку, велика пропозиція спільнот при парафії, це добре, чи ні? Обґрунтуйте свою відповідь.

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Нова спільнота»

1) У додатку Zoom сформуйте 3-4 групи учасників, визначивши їх в окремі «кімнати» та обравши «капітанів» кожної.

2) Дайте завдання у групах створити нову церковну спільноту або товариство, написати його назву, мету та програму діяльності («капітан» записує відповіді групи у документі Word з демонстрацією екрану) (15 хв).

3) Поверніть учасників у загальну конференцію.

4) Представлення напрацювань та обговорення.

– На вашу думку, велика пропозиція спільнот при парафії, це добре, чи ні? Обґрунтуйте свою відповідь.

Додаток  13

1) «Вірний Бог, що вас покликав до спільности з своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим. Благаю вас, брати, ім’ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі те саме говорили; щоб не було розколів поміж вами, але щоб були поєднані в однім розумінні й у одній думці» (1 Кор. 1, 9-10)

2) «Все бо, що було написане давніше, написане нам на науку, щоб ми мали надію через терпеливість й утіху, про які нас Письмо навчає. Бог же терпеливости й утіхи, за прикладом Христа Ісуса, нехай дасть вам, щоб ви між собою однаково думали за Христом Ісусом; щоб ви однодушно, одними устами славили Бога й Отця Господа нашого Ісуса Христа» (Рим. 15, 4-6)

3) «Вітайте один одного святим поцілунком. Усі Церкви Христові вас вітають. Благаю вас, брати, остерігайтеся тих, що ширять незгоди та зневіру проти науки, якої ви навчились, і уникайте їх; бо такі служать не Господові нашому Христові, а власному череву і милими та піднесеними словами зводять серця простодушних» (Рим. 16, 16-18)

4) «Благаємо вас, брати: карайте ледачих, малодушних підбадьорюйте, підтримуйте безсилих, супроти всіх будьте терплячі. Уважайте, щоб ніхто не віддавав нікому злом за зло, а старайтеся робити добро один одному і для всіх. Завжди радійте. Моліться без перерви. За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі» (1 Сол. 5, 14-18)

5) «Знов істинно кажу вам: Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним; бо де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них» (Мт. 18, 19-20)

6) «Ті ж, що прийняли його слово, охристились, і того дня до них пристало яких три тисячі душ. Вони постійно перебували в апостольській науці та спільності, на ламанні хліба й молитвах» (Дії 2, 41-42)

Календарний план програми євангелізації можна переглянути ТУТ

Усі попередні опрацьовані теми знаходяться за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ