ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНА ТЕМАІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ ДО ТЕМИ З АДАПТАЦІЯМИ ДО ZOOM-ЗУСТРІЧЕЙ
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити

Тема 23. Присутність воскреслого Христа у Церкві

Інтерактивна вправа 1 «Я з вами…»

(метод – Ротація)

Необхідні матеріали: ватман, маркери для кожної групи.

1) Сформуйте 3 – 4 групи та куточки для роботи в групах. У кожному такому кутку розмістіть дошку чи покладіть ватман.

2) На кожній дошці чи ватмані має бути окреме питання: 1 ватман – «Як діє Христос у Церкві?»; 2 ватман – «Як Христос діє у світі?»; 3 ватман – «Які завдання мали апостоли?»; 4 ватман – «Як ми можемо наслідувати апостолів?».

3) Після того, як кожна група напише відповідь, її учасники переходять до наступної дошки. Тут вони пишуть свою відповідь нижче відповіді попередньої групи. І так поки всі групи не опрацюють всі питання.

4) Представлення напрацювань та обговорення

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Я з вами…»

(метод – Ротація)

1) У додатку Zoom сформуйте 3-4 групи учасників, визначивши їх в окремі «кімнати» та обравши «капітанів» кожної.

2) Кожна команда має відповісти на 4 питання: 1 – «Як діє Христос у Церкві?»; 2 – «Як Христос діє у світі?»; 3 – «Які завдання мали апостоли?»; 4 – «Як ми можемо наслідувати апостолів?» («капітан» записує відповіді групи у документі Word з демонстрацією екрану) (10 хв).

3) Поверніть учасників у загальну конференцію. Нехай групи представлять напрацювання (провідник записує відповіді учасників тільки ті, які не повторюються у документі Word із демонстрацією екрану).

4) Обговоріть результати та спільно доповніть список.

Інтерактивна вправа 2 «Засоби для поширення Слова Божого»

(Метод – Схема)

Необхідні матеріали: Святе Письмо, аркуші А4, ручки для кожної групи.

1) Сформуйте 2-3 групи учасників та роздайте необхідні матеріали.

2) Дайте завдання учасникам у групах намалювати схему поширення Слова Божого. Вгорі аркуша необхідно написати «Слово Боже», внизу аркуша – «людина». Які засоби, умови, людські та моральні якості провідника чи слухача необхідно, щоб Слово Боже було почуте та сприйняте (використовуємо стрілочки, тези, цитати і т.п.) (15 хв).

3) Представлення напрацювань та обговорення.

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Засоби для поширення Слова Божого»

(Метод – Схема)

1) У додатку Zoom сформуйте 2-3 групи учасників, визначивши їх в окремі «кімнати» та обравши «капітанів» кожної.

2) Дайте завдання учасникам у групах у документі Word намалювати схему поширення Слова Божого. Вгорі аркуша необхідно написати «Слово Боже», внизу аркуша – «людина». Які засоби, умови, людські та моральні якості провідника чи слухача необхідно, щоб Слово Боже було почуте та сприйняте (використовуємо стрілочки, тези, цитати і т.п.) Результати записує провідник у документі Word із демонстрацією екрану (15 хв).

3) Поверніть учасників у загальну конференцію.

4) Представлення напрацювання (із демонстрацією екрану).

Календарний план програми євангелізації можна переглянути ТУТ

Усі попередні опрацьовані теми знаходяться за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ