ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНА ТЕМАІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ ДО ТЕМИ З АДАПТАЦІЯМИ ДО ZOOM-ЗУСТРІЧЕЙ
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити

Тема 8. Обітниця Спасителя і патріархи

Вправа 1 «Анонс приходу Спасителя»

Необхідні матеріали: аркуші А4, ручки.

1) Сформуйте 2-3 групи учасників та роздайте необхідні матеріали.

2) Дайте завдання написати рекламу-анонс про подію народження Спасителя (кілька речень, котрі б, на вашу думку, вмістили заохочення для інших звернути особливу увагу на дану подію. Це має бути цікаво, креативно та, вказавши причини, чому ця подія є важливою) (10-15 хв).

3) Представлення напрацювань та обговорення.

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Анонс приходу Спасителя»

1) У додатку Zoom сформуйте 2-3 групи учасників, визначивши їх в окремі «кімнати» (попередньо обравши для кожної представника).

2) Дайте завдання учасникам написати рекламу-анонс про подію народження Спасителя (кілька речень, котрі б, на вашу думку, вмістили заохочення для інших звернути особливу увагу на дану подію. Це має бути цікаво, креативно та, вказавши причини, чому ця подія є важливою) (10-15 хв).

(Представник кожної команди увімкнить демонстрацію екрану та відкриє документ Word, куди записуватиме текст, що виник в процесі обговорення, проте можна обмежитись лише записами у своїх нотатниках).

3) Поверніть учасників у загальну конференцію та спільно обговоріть результати з демонстрацією екрану або зачитуванням тексту анонсу.

Інтерактивна вправа 2 «Нове серце»

Необхідні матеріали: аркуші А4 для кожної групи, ручки, ватман, маркери, ножиці.

«Я окроплю вас чистою водою, і ви очиститесь; я вас очищу від усіх ваших гидот і від усіх ваших кумирів. Я дам вам нове серце, і новий дух вкладу в ваше нутро. Я вийму кам’яне серце з вашого тіла й дам вам серце тілесне. Я вкладу в ваше нутро дух мій і вчиню так, що ви будете ходити в моїх заповідях та берегти й виконувати мої установи» (Єз. 36, 25-27).

1) Заздалегідь на ватмані намалюйте велике серце та розріжте його на клаптики, обвівши маркером.

2) Обговоріть з учасниками цитату (Єз. 36, 25-27).

Питання до учасників:

• В чому полягає різниця між «камяним» та «тілесним» серцем?
  • Що це за «новий дух»?

3) Роздайте кожному заготовані клаптики та запропонуйте написати ознаку «нового» серця (любов, вірність Богові, милосердя…і т.п). Нехай кожен, записуючи, називає цю ознаку, щоб уникнути повтору.

4) Запропонуйте спільно на долівці чи столі об’єднати фрагменти серця.

5) Обговорення та підсумки.

Адаптація для Zoom-зустрічі вправи «Нове серце»

1) Обговоріть з учасниками цитату (Єз. 36, 25-27).

2) Дайте завдання учасникам визначити для себе одну ознаку «нового серця» та надіслати її в приватному чаті особі, яку назве провідник.

3) Кожен отримає ознаку, яку йому надіслали та завдання: обґрунтувати в чому виявляється «новизна» і ознака «тілесності» (2-5 хв).

4)  Представлення та обговорення.