Пропонуємо методичні матеріали для підготовки дітей до першої сповіді та урочистого святого Причастя для 1, 2, і 3 класів, а також опрацьовані теми євангелізаційних зустрічей з дорослими.
Заохочуємо катехитів проводити зустрічі згідно з цих матеріалів, а нам – надсилати свої зауваження, пропозиції та доповнення, щоб ми могли оновити та покращити пропоновані матеріали. Наступного року плануємо видати спільно з вами апробовані і доопрацьовані програми.

На сайті, на початку кожного розділу окремої програми розміщено план програми (список тем).

ПІДГОТОВКА ДО СПОВІДІ (ОДНОРІЧНА ПРОГРАМА)

Виконуємо церквоні заповіді

Пісня до заняття:  У ЧОВНІ

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ 1, 2 І 3 КЛАСІВ

Ми молимося

Любимо Бога

Молитва наближає нас до Ісуса

Катехизація дорослих: пропонуємо євангелізаційні теми з опрацьованими до них інтерактивними вправами та адаптаціями цих вправ до zoom-зустрічей. Сьогодні друге заняття, присвячене Символу віри.

Тема 13

Знаки приходу Царства: слова Ісуса

Приєднуйтесь до нашої Viber-групи “КАТЕХИТИЧНА СКАРБНИЧКА”, щоб не пропустити нових матеріалів!

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ГРУПИ

Приєднуйтесь до нашого YouTube Патріаршої катехитичної комісії:

ПЕРЕЙТИ НА НАШ YouTube