Пропонуємо методичні матеріали для підготовки дітей до першої сповіді та урочистого святого Причастя, а також матеріали для 1, 2, і 3 класів.
Розпочинаючи з 30 вересня 2020 року щотижня публікуємо по 1 темі з кожної запропонованої програми, яка складається з конспекту заняття для катехита та робочого зошита для учня. Заохочуємо катехитів проводити зустрічі згідно з цих матеріалів, а нам – надсилати свої зауваження, пропозиції та доповнення, щоб ми могли оновити та покращити пропоновані матеріали. Наступного року плануємо видати спільно з вами апробовані і доопрацьовані програми.

Підготовка до сповіді (однорічна)

Церква – спільнота святих

Матеріали для 1, 2 і 3 класів

Бог говорить до нас у Святому Письмі

Віримо в Церкву

Наша домашня Церква

Навчальні банси для дітей (дошкілля/молодша школа) зі серії “Християнські банси для дітей”

Зерно

Для катехизації дорослих пропонуємо євангелізаційні теми з опрацьованими до них інтерактивними вправами та адаптаціями цих вправ до zoom-зустрічей.

Бути християнином

Приєднуйтесь до нашої Viber-групи “КАТЕХИТИЧНА СКАРБНИЧКА”, щоб не пропустити нових матеріалів!

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ГРУПИ