Ісус Христос часто цитував Святе Письмо – коли спілкувався з друзями, коли проповідував, коли відповідав на підступні питання противників, коли боровся зі спокусами, коли страждав і чувся покинутий усіма, коли промовляв до свого небесного Отця.

Цитати Святого Письма живлять нашу віру, скріплюють надію на Бога, підбадьорюють у випробуваннях, дають силу у хвилини спокус, ними промовляємо до нашого небесного Отця.

Святе Письмо – це Слово Боже до нас. Це наче зброя в наших руках, знаряддя перемоги. Тому так важливо орієнтуватися у Святому Письмі, а деякі тексти – знати напам’ять.

 Місце проведення: на вулиці або в приміщенні

Вік: 10 – 15 років

Кількість: 15 – 40 осіб

Тривалість:20 – 30 хвилин

Матеріали:

Для кожної команди: Святе Письмо, 20-30 карточок, на кожній з яких – по одному посиланню на фрагмент Святого Письма (книга, стих, вірш – наприклад: Мр 6, 8-9). Карточки кожної команди – іншого кольору.

Хід гри:

Для всіх команд ті самі посилання.

Провідник ховає всі карточки на визначеній території. Папірці варто ховати деякі дуже просто, а деякі ховати сильніше, щоб не легко було знайти.

Усі учасники об’єднуються у три команди. Кожна команда вибирає свого капітана, придумує назву і гасло.

Команди представляють свою назву і гасло.

Право вибирати колір капітани розігрують на «чу-ва-чі».

Провідник дає капітанам по одному примірнику Святого Письма.

Гра складається з декількох етапів:

1 етап – учасники команд шукають на території, вказаній провідниками, карточки лише свого кольору. Якщо вони знайдуть карточки іншого кольору – не торкаються їх і не показують іншим (за цим слідкують провідники). Кожну знайдену карточку вони мають закласти в Святому Письмі відповідно до посилання, яке записане на ній. Чим більше знайдених і правильно закладених карточок, тим більше балів (Одна правильно закладена карточка = 10 балів).

2 етап – учасники команд мають вивчити напам’ять якнайбільше біблійних цитат, вказаних у карточках (одна вивчена напам’ять цитата = 20 балів). Слідкувати, щоб ту саму цитату не вивчало декілька учасників з одної команди.

3 етап – Вся команда має поставити пантоміму-виставу без слів, на основі одного зі знайдених посилань, яке найбільше їх зацікавило, сподобалося (Пантоміма = 50 балів).

4 етап – Представлення групами своїх напрацювань:

Провідники рахують кількість знайдених і правильно закладених у Святому Письмі карточок.

Учасники по одному з кожної команди напам’ять цитують вивчені цитати. Цитати можуть повторятися, якщо їх говорить учасник з іншої команди.

Після цього команди по черзі представляють пантоміму.

Провідник підраховує загальну кількість балів і визначає команду-переможця.