«Катехитична скарбничка»

Тематична підбірка матеріалів від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

ПЛАНУЄМО ДОЗВІЛЛЯ РАЗОМ!

Літо – це особливий час дозвілля. Ми допоможемо провести його з користю, та ще й максимально жваво і практично. Отож:

  • 120 ігор для дозвілля, навчання і виховання у нашій новій книжці

ВІДПОЧИВАЄМО З РАДІСТЮ

У книжці зібрано ігри на знайомство, на спритність і уважність, ігри в колі, зі словами, на релігійну і катехитичну тематику, які допоможуть у згуртуванні групи, формуванні навичок, вихованні цінностей і вивченні нового матеріалу, а також активні ігри для розваг та відпочинку.
Для батьків, дітей, вихователів, педагогів, учнів, катехитів та аніматорів.
Відпочивайте з радістю!

  • Пропонуємо новий посібник з методичними матеріалами для проведення християнських таборів. Ми прописали кожен день табору, а щоденні зустрічі з дітьми та підлітками наповнили інтерактивними вправами, дискусіями, іграми, піснями, молитвами та додатковими робочими матеріалами для учасників.

Придбати посібник можна за посиланням: ЗВІЩАЄМО РАДІСТЬ


Нагадуємо про наші попередні таборові посібники:

(натискайте на заголовок або +, щоб дізнатися більше про кожен посібник)

Великого бажайте
У посібнику запропоновано 9 конспектів тематичних зустрічей із застосуванням інтерактивних вправ. В ньому представлено організаційно-методологічні принципи проведення християнських таборів. Посібник містить додатки з допоміжними матеріалами. Конспекти тематичних зустрічей можна застосувати як під час християнського табору, так і для катехитичних занять із дітьми та підлітками на парафії.

Придбати посібник можна за посиланням Великого бажайте

Дорогами віри
Методичні матеріали для проведення катехитичних зустрічей у літніх християнських таборах. Цей посібник має на меті допомогти молодим людям пізнавати християнську віру і в ній зростати. В ньому представлено організаційно-методологічні принципи проведення християнських таборів. Запропоновано докладні конспекти дев’яти катехитичних зустрічей для дітей та підлітків на тему “Християнська віра” з широким застосуванням інтерактивних вправ. Посібник містить додатки з допоміжними матеріалами.

Придбати посібник можна за посиланням Дорогами віри

Дорогами милосердя
Методичні матеріали для проведення зустрічей із дітьми та молоддю у літніх таборах, у катехитичних школах, на уроках християнської етики. Заняття мають євангелізаційний характер. Посібник містить 10 конспектів тематичних зустрічей з інтерактивними вправами та робочими матеріалами для учасників. Методичні матеріали цього посібника будуть цікавими та корисними для катехитів, вчителів, вихователів, священників, провідників та аніматорів.

Придбати посібник можна за посиланням Дорогою милосердя

Моя мандрівка з Ісусом та друзями
Пропонований посібник — найперша допомога в проведенні літнього табору, що має християнський характер і ставить собі за мету допомогти кожному усвідомити присутність Бога у своєму житті та відкритися до Нього. Книга знайомить із особливостями фізіологічного, суспільного, психологічного, морального та релігійного розвитку підлітків, а також висвітлює основні принципи “нової євангелізації”. Також у посібнику подано конкретну програму євангелізаційного табору та плани занять на кожний день.

Придбати посібник можна за посиланням “Моя мандрівка з Ісусом та друзями”

Дорогами добра і краси
Методичні матеріали для проведення тематичних зустрічей про християнські цінності на прикладі життя та вчення митрополита Андрея Шептицького. Допоможуть в проведенні зустрічей із дітьми та молоддю на уроках християнської етики, у катехитичних школах, літніх таборах. У посібнику запропоновано десять конспектів тематичних зустрічей із широким застосуванням інтеракивних вправ. У Додатках містяться робочі матеріали для учасників.

Придбати посібник можна за посиланням “Дорогою добра і краси”

Святі Таїнства в житті християнина
В посібнику представлено організаційно-методологічні принципи проведення християнських таборів, зокрема — розпорядку дня. Запропоновано детальні конспекти 9 зустрічей на тематику Святих Таїнств із широким застосуванням інтерактивних вправ. Додатки містять допоміжні матеріали.

Придбати посібник можна за посиланням “Святі Таїнства в житті християнина”

  • Настільні ігри – чудове проведення часу у малих групах. Пропонуємо:

Духовна битва

Дорога до раю

Поясни слово

Назви пару

Біблійні персонажі

Мемо

 

  • 12 різнотематичних карт, які допоможуть цікаво представити певну тему і полегшать запам’ятовування. Ціна кожного – 30 грн. Детальніше ознайомитися з картами можна у нашій онлайн-крамничці за посиланням КРАМНИЦЯ (у фільтрі зліва оберіть “Карти і плакати”)

 

  • Банси і пісні додадуть жвавості дозвіллю.

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви зацікавлені надалі отримувати тематичну розсилку «Катехитична скарбничка» – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії (підписка внизу зліва на головній сторінці і наприкінці окремих рубрик).
 

Підготувала Юлія Козіброда