«КАТЕХИТИЧНА СКАРБНИЧКА»

тематична підбірка матеріалів від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

Що робити вдома під час карантину?

В часі Великого Посту ми планували зовсім іншу тему підбірки. Але коли двері квартир «зачинив» за нами карантин, найбільш актуальними стали питання: Як організувати життя своєї сім’ї та зберегти спокійну і люблячу атмосферу вдома, коли ми вимушені відповідально бути разом 24 години на добу? Як впоратися з власною розгубленістю і тривогою через надлишок і водночас відсутність інформації? Зрештою, як говорити з дітьми про те, що зараз відбувається у світі, з яким вони пов’язують стільки надій і очікувань?

Тому у новій «Катехитичній скарбничці» – статті про те, що робити, як спілкуватися, що читати і в що пограти з дітьми під час карантину.

«Про що мовчать наші підлітки під час пандемії?» і як ми можемо допомогти їм, вже таким дорослим, впоратися з їх ще такими дитячими емоціями – читайте у статті психолога Наталії Сиротич.

Цей матеріал є тематичним продовженням статті Наталії Сиротич “На старт! Увага! Карантин! (що робити з дітьми вдома).

Цей час карантину може стати нагодою зробити те, що ми постійно відкладали «на потім»). Наприклад, прочитати книжку. Ірина Березовська пропонує Топ – 10 книг від Свічадо, які підтримують мотивацію і поширюють оптимізм зі швидкістю вірусу)

ТОП-10 книг для читання під час карантину від “Свічадо”

Нарешті прийшов час досхочу побавитися з дітьми.

«Давай пограємо в настільні ігри» – в цьому переліку зібрані кращі настільні ігри для різного віку від Катехитичної комісії КГВА.

Режим карантину зробив для більшості з нас дім єдиним місцем особистої і сімейної молитви. Вона допоможе нам бути в мирі з Богом, а відтак зі собою і тими, хто поряд з нами.  Доповнити цю молитву можуть аудіо та відео записи молитов та літургійних текстів, перелік яких нам допоміг зробити о. Василь Рудейко. Отож,

«Слухаємо і молимось»

Підготувала Юлія Козіброда

 

Якщо Ви зацікавлені отримувати «Катехитичну скарбничку» на свою електронну пошту – просимо підписатися на розсилку