«Катехитична скарбничка»

тематична підбірка матеріалів від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

Тема: Жити Словом

«Коли молишся – говориш до Бога,

коли читаєш Боже Слово – Він говорить до Тебе»

(св. Амвросій Медіоланський)

У цій підбірці продовжуємо тему минулої «Катехитичної скарбнички», яка була присвячена Неділі Божого Слова. Цим хочемо наголосити на важливості Святого Письма у житті Церкви і кожної людини доброї волі. Додатковим заохоченням до продовження біблійної тематики стало проголошення 2020 року «Всесвітнім роком Біблії».

Пропонуємо відеолекцію о. д-ра Івана Січкарика про Святе Письмо, присвячену представленню історії біблійних досліджень. Це перша з циклу авторських відеолекцій, які впродовж найближчого часу будемо поширювати на нашому сайті.

«Стислий огляд історії біблійних досліджень» (відеолекція)

о. Іван Січкарик

У вільний доступ викладаємо аудіокнигу “Євангеліє від Марка” зі серії Молитовного читання для щоденного життя, яке має на меті скерувати в читанні (слуханні) Святого Письма, починаючи від текстів, які найчастіше використовуються для читання і молитви в християнській спільноті і в живому Переданні Церкви.

“Євангеліє від Марка”

Про етимологію найдревніших і напоширеніших назв Святого Письма, їх значення та різницю між ними запрошуємо дізнатися з матеріалу о. Ігоря Цмоканича

«Чи існує різниця між Біблією і Святим Письмом?»

о. Ігор Цмоканич

Точно і стисло розказати на катехитичній зустрічі з молоддю і дорослими про те, що таке Святе Письмо і як його читати, Вам допоможе презентація з коментарем

«Нотатки на День Біблії»

Тим, хто готується до проведення катехитичної зустрічі на Біблійну тему з підлітками, пропонуємо скористатися конспектом заняття

«Біблія – лист любові від Бога»

Принагідно запрошуємо ознайомитися з іншими матеріалами на біблійну тематику, які розміщені на нашому сайті. Зокрема, це документи Святішого Отця і Папської Біблійної комісії, програми молитовного читання Святого Письма, тематичні статті та інші матеріали для біблійного апостоляту:

Біблійний апостолят

Запрошуємо використовувати представлені тут матеріали і водночас заохочуємо надсилати нам власні напрацювання та пропозиції. Таким чином будемо разом взаємно збагачуватися і сприяти покращенню рівня катехизації та християнського виховання загалом.

Якщо Ви зацікавлені отримувати «Катехитичну скарбничку» на свою електронну пошту – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії.

Підготувала Юлія Козіброда