Пропонуємо «Катехитичну скарбничку» –

тематичну підбірку матеріалів від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Запрошуємо використовувати представлені тут матеріали і водночас заохочуємо надсилати нам власні. Таким чином будемо разом взаємно збагачуватися і сприяти покращенню рівня катехизації та християнського виховання загалом.

 

Тема: Народитися «з води і Духа»

«Істинно кажу Тобі: коли хтось не вродиться з води і Духа, не спроможен увійти у Царство Боже. Що народжується від тіла – тіло, а що народжується від Духа – дух» (Йо 3, 5-6).

Від хрещення Ісуса в Йордані розпочалося Його прилюдне служіння. А для кожного з нас цим Таїнством, яке здійснюється водою та силою Святого Духа, розпочинається наше християнське життя.

Про значення і глибокий символізм Хрещення, традицію приготування до нього, вибір імені, обов’язки хресних батьків, значення освяченої води і єлею та про сам чин Хрещення пропонуємо дізнатися з фільму «Таїнство Хрещення».

Провести заняття на тему хрещення Вам допоможе конспект заняття «Святе таїнство Хрещення – початок нового життя»

Тим, хто готується до заняття з нашими наймолодшими вірними, пропонуємо скористатися конспектом уроку «Хрещення Ісуса Христа», який допоможе Вам представити тему Богоявлення Господнього та розповісти про значення освяченої води, з якою священник незабаром прийде до наших домівок.

Легко впізнавати зображення події і краще запам’ятати матеріал уроку дітям допоможуть тематичні розмальовки:

БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЄ

 

ХРЕЩЕННЯ

Доповнити заняття з дітьми пропонуємо мультфільмом «Богоявлення Господнє».

Якщо Ви зацікавлені отримувати «Катехитичну скарбничку» на свою електронну пошту – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії.

Фото Марти Талан, Андрія Очкуся.

Підготувала Юлія Козіброда