Катехитична скарбничка

Тема: Дорогою до Різдва

«Все в нас сьогодні сповнилося радістю – Христос родився від Діви»

(стихира Різдвяної утрені)

Різдво Христове. Іконописець Роман Василик

Святкова «Катехитична скарбничка» присвячена Різдву Христа – одному з найурочистіших християнських свят, яке сповнене надією на відновлення союзу людини з Богом. Про богословське та духовне значення Різдва, його історію та особливості святкування читайте у матеріалі Ірини Расяк «Різдво Господа нашого Ісуса Христа».

Ікона Різдва Христового (XVI ст.) з с.Трушевичі, Львівської обл.

Символіку ікони Різдва пояснює мистецтвознавець, керівник Іконописної школи УКУ «Радруж» Соломія Тимо. Запрошуємо разом з автором «прочитати» зображення справжнього Боговтілення, яке для людей стало початком спасіння.

Ікона Різдва Христового (сер. XVI ст.) з колекції Національного музею у Кракові

Провести заняття на тему Різдва Христового з нашими найменшими вірними Вам допоможе конспект заняття “Радісно святкую Різдво Ісуса Христа”.

Доповнити заняття пропонуємо тематичними розмальовками з додатка до посібника “Бог любить нас“.

Різдвяні свята багаті своєю атрибутикою та декором. Серед них особливо цінними можуть стати власноруч виготовлені підсвічник і ялинкова прикраса. Як їх зробити – дізнайтеся з наших майстер-класів:

«Підсвічник»

«Ялинкова прикраса»

Різдво Христове вчить нас прославляти Бога так, як це роблять ангели в небі, співаючи: «Слава во вишніх Богу, і на землі мир людям доброї волі». Чи не для кожного з нас Різдво звучить колядою. Можливо, цією:

“Темненькая нічка”

Якщо Ви зацікавлені отримувати «Катехитичну скарбничку» на свою електронну пошту – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії.

Підготувала Юлія Козіброда