Пропонуємо тематичну підбірку матеріалів від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

КАТЕХИТИЧНА СКАРБНИЧКА.

ТЕМА: Про святого Миколая і наше милосердя.

Вже через декілька днів будемо вшановувати пам’ять святого Миколая Чудотворця, архиєпископа Мир Ликійських. Це один з найвідоміших святих, який традиційно асоціюється у дітей (та й у дорослих) з таємничими омріяними подарунками. Хоча насправді це свято про те, що кожен з нас може прийняти Боже милосердя і може роздавати його іншим, якщо зберігає серце відкритим для Бога та людей. Про справжнє значення свята і про святого, якого тропар цього дня називає «правилом віри» і «образом лагідности», розповідає Максим Тимо

Широка обізнаність з постаттю святого Миколая вимагає від усіх, хто займається підготовкою та проведенням відповідного тематичного заняття, творчого підходу з врахуванням вікових особливостей конкретної групи. Тому ми підготували окремі пропозиції проведення заняття для дітей та молоді середнього і старшого шкільного віку.

Провести зустріч, присвячену святому Миколаю, з нашими найменшими вірними Вам допоможе конспект заняття «Я вчуся ділитися».

Цікавим доповненням до цього заняття стане розмальовка із зображенням святого Миколая:

Зацікавлення малят неодмінно викличе мультик, пісня та чудова передріздвяна історія – усе в одному музичному відео-кліпі для дорослих та малюків «Святий Миколай».

Під час заняття з молоддю середнього та старшого шкільного віку пропонуємо зосередитися на темі милосердя. Скористуйтеся конспектом заняття «Милосердні, як Отець», в якому знайдете 4 інтерактивні вправи з тематичним обговоренням і додатки до заняття.

Належно підготувати заняття Вам також допоможе катехитичний підручник «Милосердні, як Отець», в якому зібрано офіційні документи, житія святих та свідчення про Боже милосердя. Значну частину посібника становлять конспекти катехитичних занять та інтерактивні вправи.

 

Доповнити заняття пропонуємо гімном Світових Днів Молоді 2016 року “Блаженні милосердні”.


Якщо Ви зацікавлені отримувати «Катехитичну скарбничку» на свою електронну пошту – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії.

Підготувала Юлія Козіброда