Пропонуємо чергову підбірку матеріалів на релігійну та освітньо-виховну тематику “Катехитична скарбничка”!

Розміщені тут матеріали можуть бути однаково цікавими для катехита, вчителя, християнського педагога чи аніматора. Можете використовувати їх як готовий методичний матеріал під час катехитичних зустрічей. Але також вони можуть заохотити Вас до креативного опрацювання власних матеріалів для представлення певної теми у парафіяльному, шкільному чи іншому духовно-виховному середовищі.

Запрошуємо користуватися поширеними тут матеріалами і водночас заохочуємо Вас надсилати нам власні  – усе, що може бути корисним для інших або стати джерелом натхнення і заохочення у їх катехитичному служінні. Таким чином будемо разом взаємно збагачуватися і сприяти покращенню рівня катехизації та християнського виховання загалом.

Якщо Ви зацікавлені надалі отримувати «Катехитичну скарбничку» – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії (підписка внизу зліва на головній сторінці).

 

 

Катехитична скарбничка. Передаваймо віру далі!

28.09.2019 р.

Починаємо новий навчальний рік, в якому далі будемо ділитися Словом і разом йти на зустріч з Ісусом.

Будемо радо і щедро сіяти, докладаючи зусиль до навчання і виховання учнів Христа.

Будемо далі організовувати катехизацію як живий, творчий та дієвий процес передавання віри. Бо «наша віра призначена для передачі від покоління до покоління» – як сказав у вітальному слові до Дня катехитів голова Патріаршої катехитичної комісії владика Давид Мотюк.

Готуючись до нового катехитичного року, водночас дозвольте поділитися з вами підсумками зробленого у минулому році:

Звіт з діяльності Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ за вересень 2018 – серпень 2019 рр.

Найближчим часом для широкого обговорення на нашому сайті буде розміщено робочий проект нової Загальної катехитичної програми для дітей. А поки тривають завершальні опрацювання – пропонуємо у вільному доступі посібники для катехита та катихизми для учнів катехитичної серії «З нами Бог» для 1-3 класів.

Біблія для дітей

На початку цього навчального року вчетверте (!) вийшла друком Біблія для дітей.

Але хочемо зробити її ще доступнішою. Тому пропонуємо також електронне видання цієї книги.

Нехай це адаптоване і легке для дитячого сприйняття видання допоможе дитині пізнати Бога, а читання Біблії для дітей разом з ними стане джерелом спільної молитви у сім’ї, нехай її зміцнює і об’єднує.

Святкові урочистості і звичайні катехитичні зустрічі чи заняття чудово збагачують християнські пісні. Легкі мелодії у поєднанні з простими словами не тільки формують настрій учасників, але й надовго залишаються у їх пам’яті. Водночас запам’ятовуються глибокі християнські ідеї та цінності, які передають ці пісні.

Можливо, серед розміщених на нашому ютубі пісень ви знайдете ту, яку шукаєте)))

Наприклад, «Ісусе, Ти кличеш нас» (з диску: Християнські пісні з рухами для дітей та молоді “Бог любить всіх людей”)

Серед катехитичних матеріалів неодмінно знайдуть своє місце ігри, які є чудовою можливістю відпочити і водночас навчити чогось у легкій невимушеній формі. Отож, щоб ефективно і радісно організувати учням час дозвілля, пограйте з ними у

Зіпсутий телефон

Ноїв ковчег

Земля, вода, повітря, вогонь

Хто я?

Малюнки по колу

 

Якщо Ви зацікавлені надалі отримувати «Катехитичну скарбничку» – просимо підписатися на розсилку на сайті Патріаршої катехитичної комісії (підписка внизу зліва на головній сторінці і наприкінці окремих рубрик).

 

Підготувала Юлія Козіброда