Вже почалися літні табори. Щоб допомогти організаторам максимально ефективно їх провести, пропонуємо у вільному доступі додатки до нового видання методичних матеріалів для проведення катехитичних зустрічей у літніх християнських таборах «Дорогами віри».

Як ми вже писали, посібник «Дорогами віри» – це 8 видання Патріаршої катехитичної комісії та Катехитично-педагогічного інституту УКУ зі серії методичних матеріалів «Моя мандрівка з Ісусом та друзями».

У цьому виданні представлено детальні конспекти дев’яти катехитичних зустрічей для дітей та підлітків на тему «Християнська віра» з широким застосуванням інтерактивних вправ. За основу для розробки матеріалів взято приклад біблійних постатей та святих УГКЦ, які є живим взірцем віри, гідної наслідування.

Сьогодні у вільному доступі пропонуємо методичні поради щодо проведення християнського табору, одну з дев’яти катехитичних зустрічей, представлених у посібникові, та усі додатки з допоміжними матеріалами.

Ці матеріали можуть бути використані не тільки для організації та проведення християнських таборів, але й катехитичних занять, реколекцій та цікавих забав для дітей та підлітків на парафіях.