Якщо ви під час отримання товару виявили у ньому брак* та можете підтвердити цей брак фотографією – ми повернемо вам кошти за придбаний товар. Натомість ви повинні повернути товар. Це ви можете зробити у той самий спосіб, в який відбувалась доставка.

Для цього слід оформити заявку, звернувшись за тел. +38 (098) 857-54-64 або написавши на e-mail: siyach.adm@gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити номер замовлення, вказаний у видатковій накладній.

Повернення коштів відбувається на банківську карту клієнта або  іншим способом, визначеним за домовленістю сторін. Видавництво «Сіяч» здійснює повернення коштів клієнту у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання книжкової продукції з елементами браку.

Також, за бажанням клієнта, пошкоджені книжки ми можемо замінити на нові аналогічні без браку.

Просимо звернути увагу, що кошти за виконане замовлення на електронну книжку не повертаються, а саме замовлення не може бути скасованим.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

* Брак у книжках – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.