Select Page

Крамниця

Оплата    ·    Знижки    ·    Доставка    ·    Повернення товару    ·    Публічний договір    ·    Контакти
Топ продажу
IMG-6077 zoom

Hover

IMG-6077
Full Screen

Назви пару

60.00 

Гра на уважність та швидку реакцію, а також на вивчення християнських символів та біблійних персонажів. У грі є 54 картки. На кожній з них – по 8 зображень. Між кожними двома картками є збіг лише одного зображення. Є декілька стратегій гри. Їх опис див. внизу

Артикул: 34361 Категорія:
Категорія

Дозвілля

Палітурка

Коробка, М'яка

Читати уривок

Опис

  1. «Розбери вежу». Перетасуйте колоду, покладіть по одній картці картинками вниз перед кожним гравцем, інші картки покладіть колодою в центрі столу малюнками догори. Ціль гри: зібрати найбільше карток. Спочатку гравці одночасно по команді перевертають свою картку малюнками догори. Кожний гравець повинен намагатися якнайшвидше знайти те єдине зображення на своїй картці, яке співпадає з зображенням на верхній картці в колоді. Перший, хто знайде і назве його, бере картку з колоди і кладе поверх своєї картки (на свою колоду). Таким чином, в колоді відкривається нова картка. Гра триває до тих пір, поки не закінчаться картки в центрі. Переможець – гравець, що набрав найбільше карток.
  2. «Криниця». Роздайте гравцям усі картки порівну. Одну покладіть в центрі столу зображеннями догори. Кожний гравець перевертає свою колоду (яка знаходиться перед ним) малюнками донизу. Ціль гри: чимшвидше віддати усі свої картки. Спочатку гравці одночасно по команді перевертають свої колоди лицевою стороною догори. Гравці повинні намагатися якнайшвидше скидувати картки зі своєї колоди в колоду в центрі. Для скидання їм потрібно назвати те єдине зображення, яке співпадає на верхній картці їхньої колоди та верхній картці колоди, що в центрі. Гравцям потрібна буде добра реакція, оскільки верхня картка в центральній колоді постійно змінюється. Програв той, хто останнім позбавився усіх своїх карток.
  3. «Гаряча картопля». В кожному раунді кожному гравцеві роздається карточка, малюнками донизу, яку потрібно тримати в руці. Інші картки відкладаються в сторону, вони будуть потрібні для наступних раундів. Ціль гри: позбавитися своєї картки швидше за інших гравців. Спочатку гравці одночасно по команді перевертають свої картки так, щоб було добре видно всі зображення. Як тільки гравець знаходить зображення, яке співпадає на його картці і картці іншого гравця, він називає його і кладе свою картку в руку гравця, з карткою якого він знайшов співпадіння. Цей гравець тепер повинен знайти співпадіння на своїй новій картці і картках інших гравців. Якщо він знайде співпадіння, то віддає відразу всі картки з руки тому, у кого він знайшов. Гравець, якому дістануться всі картки, програє раунд. Починається наступний.
  4. «Збери їх всіх». В кожному раунді покладіть у центрі столу картку малюнками догори, а довкола неї – стільки ж карток зображеннями донизу, скільки й учасників гри. Інші картки відкладаються в сторону, вони будуть потрібні для наступних раундів. Ціль гри: набрати якомога больше карток швидше за інших гравців. Спочатку гравці одночасно по команді перевертають свої картки, що розташовані довкола центральної. Гравці повинні знайти зображення, що співпадає на центральній картці та будь-якій іншій картці, які щойно були відкриті. Коли гравець знаходить і називає зображення, що співпало, він забирає відкриту картку і кладе її поруч з собою (увага: картка з центру не забирається). Коли всі перевернуті картки будуть розібрані, покладіть центральну картку на дно колоди карток, що не брали участь у грі, і почніть новий раунд. Гравці зберігають виграні ними картки. Коли карток в колоді больше не залишається, гра завершується, і перемагає той, хто набрав найбільше карток.
  5. «Подарунок». Перемішайте картки, покладіть по одній картці зображеннями донизу перед кожним гравцем. Інші картки покладіть колодою в центрі столу зображенням догори. Ціль гри: набрати якомога менше карток з колоди. Спочатку гравці одночасно по команді перевертають свої картки зображенням догори. Кожний гравець повинен знайти зображення, що співпадає на картці будь-якого іншого гравця і картки поверх центральної колоди. Перший, хто знайде і назве зображення, що співпадає, бере центральну картку і кладе її зверху на картку того гравця, з карткою якого він знайшов співпадіння. Таким чином, в центрі відкривається нова картка. Гра продовжується до тих пір, поки колода не закінчиться. Перемагає той, хто наприкінці гри матиме найменше карток.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Назви пару”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Патріарша катехитична комісія
0