27 червня у Львівській обласній філармонії відбувся гала-концерт Патріаршого конкурсу сучасної релігійної пісні “Пісня серця – 2015”. Цьогорічний, сьомий конкурс був присвячений 150-тій річниці з дня народження митрополита Андрея Шептиць-кого та 1000-ній річниці від дня смерті рівноапостольного князя Володимира й страстотерпців Бориса і Гліба.

Фестиваль-конкурс «Пісня серця – 2015» відзначився великою кількістю цікавих дитячих релігійних пісень, що спонукало журі окремо відзначити дітей, які є авторами музики та тексту. Також грамотами відзначені пісні, які відповідали цьогорічній темі фестивалю.

Концертне приміщення зібрало всіх переможців цьогорічного відбору, які отримали цінні призи та ще раз заспівали пісні прослави Божої. Розпочав і благословив духовну програму митрополит Львівської архиєпархії, Владика Ігор (Возьняк).

Зі словами привітань та нагородами до переможців конкурсу звернулися представники структур, які підтримали проведення цьогорічного конкурсу: ректор Українського Католицького Університету о. д-р Богдан Прах; представник від Міжнародного Інституту освіти, культури й зв’язків з діаспорою, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка та Ігор Калинець; заступник начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз; ректор Національного Університету Банківської справи Тамара Смовженко та директор Львівського Інституту Банківської справи Микола Вознюк. Подарунками дітей нагородив також Міжнародний Благодійний Фонд «Україна – 3000».

Для учасників та гостей свята пролунали не лише пісні переможців, а й виступи заслужених артистів України, членів журі конкурсу Тараса Курчика, Наталії Карпи та Теодора Кукурудзи. Також прозвучали пісні переможців конкурсу «Пісня серця» попередніх років – Люсьєни Винокурової та Роксолани Зінчук.

Оргкомітет висловлює щиру вдячність Львівській Обласній Раді та Львівській Обласній Державній Адміністрації, а також усім, хто підтримав проведення пісенного конкурсу «Пісня серця-2015» та долучився до його організації.