Патріарша катехитична комісія разом з іншими співорганізаторами оголошує патріарший конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця», який відбудеться у м. Львів (Україна) 6-7 червня 2015 року, а гала-концерт переможців – 21 червня 2015 р. Пісенний конкурс 2015 року присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому, рівно-апостольному Володимиру Великому та святим мученикам Борису і Глібу.

Міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця» започаткований у 2002 році Божому з ініціативи голови Патріаршої Катехитичної Комісії УГКЦ, с. Луїзи Цюпи, СНДМ. Організатори ставили перед собою мету популяризувати сучасну християнську пісню. Конкурсантам пропонували співати не лише відомі твори, а й авторські пісні. Перший конкурс набрав широкого розголосу, у ньому взяло участь понад сто юних виконавців. Патріарший конкурс «Пісня серця» проводився у 2002, 2004, 2006, 2008, 2010 та 2013 роках.

Метою патріаршого конкурсу є приножити культурні та духовні цінності українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців-християн у світі.

До участі в конкурсі «Пісня серця» запрошуються українські діти з України та з-поза її меж, а саме: діти віком 7-9 років (І вікова категорія), 10-13 років (ІІ вікова категорія), 14-17 років (ІІІ вікова категорія).

Згідно з положенням, конкурс проводиться на єпархіальному (екзархальному) та патріаршому рівнях. Переможці єпархіального рівня беруть участь у патріаршому відборі. Тематика пісень повинна відображати суть християнського покликання, християнські цінності. На конкурс приймаються лише дитячі (які відповідають віку конкурсанта) пісні українською мовою. Перевага надаватиметься новим авторським пісням. Участь у конкурсі можуть приймати лише солісти. Солісти виконують одну пісню в інструментальному супроводі, акапельно або під фонограму-мінус. Максимальний час виконання однієї пісні – 5 хвилин. Супроводжуючі особи (учасники інструментального ансамблю, бек-вокалісти, акомпаніатори та ін.) не нагороджуються та не приймають участі у гастрольних турах. До участі в конкурсі не будуть допускатися пісні, які перемогли у попередніх конкурсах «Пісня серця».У конкурсі не можуть брати участі переможці Патріаршого рівня попередніх конкурсів , не зважаючи на перехід переможця в іншу вікову категорію.