19 червня з благословення владики Йосафата Говери відбувся богословський іспит в монастирі Святого Василя Великого у м. Луцьку.


25 осіб показали здобуті знання перед членами екзаменаційної комісії, яку очолив п. Назар Дуда, директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ, владика Йосафат Говера, отець Августин Запоточний, ЧСВВ, голова катехитичної комісії Луцького екзархату, отець Матей Гаврилів, ЧСВВ та п. Уляна Грех.
Цим іспитом завершилось трирічне навчання студентів Луцького екзархату в Катехитично-педагогічному інституті УКУ за спеціалізацією Катехитика і Християнська етика.
Три роки катехитичного навчання, як три роки формації апостолів, переросли для випускників-катехитів Луцького екзархату у місію: «Отож ідіть і проповідуйте Євангеліє…». Натхненні Святим Духом із даром Його знань, випускники-катехити готові з радістю прийняти місію катехитичного служіння і нести «світло для світу» усюди, куди покличе їх Господь.

Величезна подяка нашому Всемогутньому Господу Богу, всім організаторам, жертводавцям, керівництву Катехитично-педагогічного інституту та кожному з викладачів, які вклали частинку свого серця у навчання та формацію катехитів.

За матеріалами https://osbm.lutsk.ua/