У Коломийській єпархії розпочали роботу формаційні курси для катехитів. Вони будуть відбуватися у три етапи та у трьох містах: Коломиї, Городенці та Яремче (Дора).

12 червня 2021 р.Б. відбувся перший етап навчання у м. Коломия при Катедральному Соборі Переображення Господнього. Тут були присутні катехити із протопресвітеріатів: Коломийського, Косівського, Отинійського, Заболотівського, Снятинського, Корницького, Печеніжинського, Березівського.

Навчання катехитів розпочалось лекцією «Біблійні принципи вчителювання» о. ліц. Захара Михасюти. У ній о. Захар звернув увагу катехитів на Святе Письмо, методику викладання, наголосив на потребі зацікавити дітей Словом Божим.

Опісля о. ліц. Ігор Андрусяк звернувся до присутніх із лекцією: «Святі Таїнства як впровадження у життя в Христі». Катехити мали змогу роздумувати про християнське втаємничення людини через Святі Таїнства Хрещення, Миропомазання, Євхаристії та Покаяння.

Після навчання всі спільно помолилися молебень до Христа Чоловіколюбця і кожен катехит отримав сертифікат про проходження формаційного курсу.

о. Ярослав Врублевський для пресслужби Коломийської єпархії