Львів, 6–7 березня 2000 р. Б.
Сьома сесія
1. З метою чіткого розмежування понять предмета християнської етики та катехизації і подальшого успішного розвитку обох вимірів християнського виховання:
– Нагадати священикам про їхній обов’язок та велику відповідальність при наданні вчителеві християнської етики характеристики-рекомендації для навчання на курсах, а також подальшої постійної опіки над його (вчителя) духовним та моральним зростанням.
– У кожній єпархіальній катехитичній комісії призначити окрему особу, яка б відповідала за справи шкільництва.
– Всебічно дбати про створення при кожній парафії недільних катехитичних шкіл для виховання і впровадження в молитовне, літургічне та практичне християнське життя в спільноті – Церкві.
– Провести в першій декаді травня 2000 року у Львові презентацію Катехитичного правильника УГКЦ з наступними аналогічними презентаціями в окремих єпархіях.

Київ, 23 березня 2001 р. Б.
Десята сесія
6. Затвердити «Загальне положення про єпархіальну Катехитичну комісію Києво-Галицької Митрополії УГКЦ».
7. Вважати вік сім років відповідним для приготування до Першої Святої Сповіді, за умови, якщо сам процес приготування триватиме не менше від одного року і відповідатиме програмі для 2 класу серії «З нами Бог« та додатковій «Програмі підготовки до Першої Святої Сповіді».
8. Для особистого ознайомлення парох зобов’язаний провести щонайменше одну зустріч та особисту співбесіду з дітьми, які готуються до Першої Святої Сповіді.
9. Парохи та катехити, які готують дітей до Першої Святої Сповіді, зобов’язані проводити не менше трьох духовних зустрічей для батьків (опікунів), а, по змозі, й для хресних батьків.
10. У процесі підготовки до Першої Сповіді парохам та катехитам звернути особливу увагу на знання та розуміння дітьми основ Катехизму.
11. У день Першої Святої Сповіді і Урочистого Святого Причастя особливу увагу присвячувати дітям та їхнім батькам в літургійних єктеніях та проповідях. Літургійній комісії опрацювати відповідне єктенійне прохання. По змозі, не прив’язувати свято Першої Святої Сповіді до храмового празника.
12. Уникати зосередження на вбранні дітей та для запобігання зайвим витратам пропонувати пристосовувати його до української культурної традиції.
13. Доручити єпархіальним катехитичним комісіям:
а) створювати при парафіях недільні катехитичні школи та зміцнювати і всебічно підтримувати працю вже чинних. Звернути окрему увагу на потребу катехизації дорослих, праці з подружжями та ін.;
б) активно співпрацювати з різними єпархіальними комісіями;
в) утворювати та розгортати в парафіях християнські організації та спільноти для збагачення різних ділянок парафіяльного життя і служіння потребам як окремих вірних, так і всієї спільноти;
г) активно впроваджувати у парафіях практику біблійних читань і молитовних гуртків;
д) звернути особливу увагу на період канікул, щоб використати його у парафіях для катехизації, організації таборів і т. ін. Активніше залучати до цієї праці монашество, семінаристів, катехитів тощо.

Трускавець, 10 вересня 2002 р. Б.
Шістнадцята сесія
4. Взяти до відома існування таких комісій митрополичого рівня:
– катехитична.

Львів, 19 березня 2003 р. Б.
Вісімнадцята сесія
5. З метою належного відзначення Року родини усім священикам Києво-Галицької Митрополії УГКЦ:
– звернути особливу увагу на підготовку дітей до Першої Сповіді та на сам день її проведення. Рекомендується сповідати дітей не в сам день торжества, а напередодні, разом з батьками, рідними і хресними. Спільно з катехитами провести зустріч з батьками на тему фотографування дітей у день Першої Сповіді та Урочистого Причастя підчас Літургії, щоб не було в храмах шуму та перешкод гідній участі у Божественній Літургії.
6. Отцям парохам та адміністраторам парафій активніше організовувати та підтримувати розвиток парафіяльних недільних шкіл.

Львів, 13 червня 2003 р. Б.
Дев’ятнадцята сесія
1. Взяти до уваги пропозиції Комісії у справах катехизації та доручити їй у співпраці з іншими дотичними митрополичими комісіями та компетентними науковими інституціями опрацювати програму статевого виховання на підставі традиції нашої Церкви та існуючого світового досвіду і подати її на затвердження Митрополичому Синодові.

Львів, 14 листопада 2003 р. Б.
Двадцять перша сесія
3. Встановити такі дати церковного добровільного зібрання коштів (других тац) на потреби катехизації: в останню неділю вересня – день Катехита (кошти з цього зібрання надходять безпосередньо на рахунок деканальних катехитичних комісій).
8. Для належного відзначення наступних трьох років, присвячених особливій душпастирській опіці родин:
В. доручити викладацькому складові Львівської духовної семінарії створити цикл недільних катехитичних проповідей щодо родинного життя для виголошення їх під час Літургій у 2005 році.
9. Для належного відзначення ювілейних річниць митрополита Андрея Шептицького і патріарха Йосифа Сліпого:
А. провести відповідні відзначення у кожній єпархії (кожному екзархаті);
Б. організувати прощі до Прилбич, Заздрості і Зарваниці;
В. популяризувати створені документальні фільми про них.
10. Створити Митрополичий організаційний комітет з питань відзначень років родини та ювілейних річниць митрополита Андрея Шептицького і патріарха Йосифа Сліпого у складі голів єпархіальних комісій (катехитичної, молодіжної і у справах родини) для реалізації 8 і 9 постанов цієї сесії Митрополичого Синоду.
11. Затвердити з 1 січня 2004 р. Б. програму статевого виховання, подану Катехитичною комісією.
12. Звернутись до допомогових організацій з проханням про допомогу у перевиданні Святого Письма (за редакцією отця Хоменка). Кошти, отримані від реалізації спрямувати у Біблійний фонд, створення і ведення якого доручити Комісії у справах катехизації при Патріаршій Курії УГКЦ.
13. Доручити Комісії у справах катехизації при Патріаршій Курії УГКЦ організувати 26 лютого 2004 р. Б. у Львові презентацію підручника «Основи моральної катехизи».

Київ, 15–16 червня 2005 р. Б.
Двадцять сьома сесія
2. Затвердити із внесеними змінами і доповненнями «Загальне положення про Єпархіальну катехитичну комісію Києво-Галицької Митрополії УГКЦ».
4. Провести у неділю, 20 листопада 2005 року, в усій Києво-Галицькій Митрополії УГКЦ збір коштів на потреби катехизації.