Львів-Брюховичі, 1–2 травня 2008 р. Б.
Тридцять дев’ята сесія
1. Як дієвий та основний засіб виховання у християнській вірі в кожній парафії розвивати катехизацію у суботніх та недільних парафіяльних школах.

Новояворівськ, 30 червня – 1 липня 2009 р. Б.
Сорок п’ята сесія
1. Прийняти за основу зміни та доповнення до Положення про єпархіальну катехитичну комісію із внесеними поправками та доповненнями. До 1 вересня 2009 р. Б. членам Митрополичого Синоду подати на адресу сестри Луїзи (Цюпи), СНДМ, свої додаткові зауваження та розглянути цей доопрацьований проект на наступній cесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Львів-Брюховичі, 13–14 вересня 2009 р. Б.
Сорок шоста сесія
1. Затвердити зміни та доповнення до Положення про єпархіальну катехитичну комісію.

Львів-Брюховичі, 24–25 березня 2010 р. Б.
Сорок дев’ята сесія
3. Благословити Катехитичну комісію Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на проведення візитації парафій Верховного Архиєпископства.

Львів-Брюховичі, 28–29 грудня 2010 р. Б.
Позачергова сесія
3. Для належного відзначення в 2013 році 1025-річчя Хрещення Русі-України встановити трьохрічний період підготовки до святкування за такими темами: Слово Боже (керигма) – Святі Таїнства (Літургія) – Соціальне служіння (дияконія).

Львів-Брюховичі, 25–26 травня 2011 р. Б.
П’ятдесят третя сесія
2. Взяти за основу запропонований проект «Душпастирського катехитичного порадника» з внесеними поправками і доповненнями та благословити Катехитичну комісію Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на подальшу роботу над цим документом.
7. Для покращення катехитичного служіння у Верховному Архиєпископстві УГКЦ:
А. Вважати діяльність пароха (адміністратора) незадовільною у разі, якщо у парафії не організована катехизація (катехитична школа).
Б. У разі представлення парафіяльного священнослужителя для церковної нагороди зважати на його катехитичну діяльність.
В. У разі переведення священнослужителя з однієї парафії на іншу обов’язково вимагати звіт про катехитичне служіння.
Г. Рекомендувати поширення досвіду Львівської духовної семінарії Святого Духа щодо обов’язкової катехитичної практики для випускників семінарій у катехитичних школах.
12. У контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України:
А. Доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ зайнятися питаннями організації та проведення Року Святих Таїнств (другий рік – 2012 – підготовки до святкування) тапідготувати і подати на наступну сесію Верховного Архиєпископства концепцію такого відзначення.
Б. Доручити отцю Тарасові Барщевському підготувати проект плану біблійних читань на перший рік підготовки – Рік керигми (Божого Слова).

Львів-Брюховичі, 27–28 жовтня 2011 р. Б.
П’ятдесят четверта сесія
6. Поблагословити Концепцію проведення Року Святих Таїнств з акцентом на Євхаристійному тижні в парафіях та доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ доопрацювати та представити на наступну сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ детальний план його проведення.
7. Поблагословити План щоденної молитви з читанням Святого Письма в сім’ї з 27 листопада 2011 року до 28 липня 2013 року в рамках підготовки до святкування 1025-ліття Хрещення Русі-України та рекомендувати його для популяризації та використання у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.

Львів-Брюховичі, 26–27 грудня 2011 р. Б.
П’ятдесят п’ята сесія
2. Затвердити План проведення Євхаристійного тижня 1–7 червня 2012 року Божого з нагоди Року Святих Таїнств у контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Львів-Брюховичі, 8–9 лютого 2012 р. Б.
П’ятдесят шоста сесія
2. На виконання Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та для встановлення належного рівня богослужбового життя парафій Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ:
3) парохам пояснювати символіку та зміст Богослужінь за допомогою літургійної катехизи.

Львів-Брюховичі, 3–4 травня 2012 р. Б.
П’ятдесят сьома сесія
3. Прийняти в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Душпастирський катехитичний порадник Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Львів-Брюховичі, 19−20 листопада 2012 р. Б.
П’ятдесят восьма сесія
4. Затвердити «Душпастирський катехитичний порадник» для Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Львів-Брюховичі, 13-14 червня 2014 р. Б.
Шістдесят четверта сесія
3. Затвердити з внесеною поправкою зміни до Положення про парафіяльну катехитичну школу.
4. Затвердити зміни до Положення про порядок призначення на катехитичне служіння і відкликання з нього.

Зарваниця, 24-25 червня 2015 р. Б.
Шістдесят восьма сесія
3. Рекомендувати єпархіальним єпископам Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ встановити у своїх єпархіях та екзархатах норму про те, щоб у парафіяльних бюджетах було виділено не менше від 10 відсотків для потреб катехитичного служіння.

Зарваниця, 7-8 червня 2016 р. Б.
Сімдесят друга сесія
8. Для покращення душпастирської опіки людей з особливими потребами:
Б. Доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ підготувати та видати молитовник шрифтом Брайля.

Львів, 30 листопада – 1 грудня 2018 р. Б.
Вісімдесята сесія
1. Для покращення катехитичного служіння у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ:
А. Створити Синодальну комісію щодо осучаснення моделі катехитичного служіння в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ у такому складі:
– Преосвященний владика Йосафат Мощич, голова;
– Преосвященний владика Богдан Дзюрах;
– Преосвященний владика Тарас Сеньків.
Б. Доручити Катехитичній комісії  Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ опрацювати програму практичної катехитики для програми постійної формації духовенства.
В. Доручити єпархіальним єпископам подбати про проведення впродовж 2019 року курсів практичної катехитики для священнослужителів у рамках програми постійної формації духовенства.
Г. На виконання рішення 6. А. 6) Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року встановити погодинну винагороду за служіння катехита, яка не може бути меншою за розмір мінімальної зарплати в погодинному розрахунку, встановленому в Україні.
Ґ. Доручити парохам:
1) запроваджувати в парафіях катехизацію дорослих на основі Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха» та Програми катехуменату УГКЦ у формі коротких катехитичних наук, які виголошувати до чи після богослужінь та за інших нагод душпастирського служіння.
2) впроваджувати практику катехизації батьків, діти яких готуються до Першої Святої Сповіді.
Д. Беручи до уваги важливість паломництв для євангелізації Божого люду, доручити відповідальним за єпархіальні паломницькі центри залучати до духовного проводу паломницьких груп насамперед тих священнослужителів, які успішні в катехитичному служінні.