4. Для покращення катехитичного служіння в Українській Греко-Католицькій Церкві:
А. Єпархіальним Єпископам ужити максимальних заходів, щоб зобов’язати парафіяльних священиків активізувати катехизацію дітей і дорослих на парафіяльному та деканальному рівнях.
Б. Опрацювати механізм зобов’язання батьків і дітей до участі в катехитичній програмі від 5 до 17 років, по закінченні якої видавати посвідку про виконання цієї програми.
В. Душпастирям, які працюють на теренах поза стабільними структурами УГКЦ, окрему увагу приділити катехизації дітей, які останнім часом виїхали з України.
Г. Доручити Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ створити Катехитичний фонд під опікою патріаршого економа для забезпечення видання та перекладу Катехизму УГКЦ на інші мови, організацію конференцій для його популяризації тощо.
Ґ. Доручити єпархіям та екзархатам до 1 березня 2008 р. Б. подати всі свої зауваження щодо Катехизму УГКЦ до Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ у Львові.
Ці постанови вступають у дію 21 листопада 2007 р. Б. у празник Собору святого Архистратига Михаїла й інших безплотних сил.