10. Обрано такі синодальні комісії:
… Катехизації: владики Петро Стасюк, Павло Василик, Юліан Вороновський…
Львів, 14–21 жовтня 1996 р. Б.
33. Створити патріаршу катехитичну комісію як постійне тіло, згідно з кан. 622 ККСЦ.
34. Синод накладає обов’язок на патріаршу катехитичну комісію приготувати проект катехитичного правильника і представити його на наступному Синоді.
35. У кожній єпархії Єпархіальний єпископ призначить особу, відповідальну за катехизацію. Силою свого уряду ця особа входить до патріаршої катехитичної комісії.
36. Владика Гузар поручить Львівській богословській академії перевірити обидва переклади Катехизму Католицької Церкви при допомозі о. Богдана Панчака, о. Мирона Бендика, о. Рафаїла Турконяка, о. Івана Дацька. Якщо це не вдасться, тоді владика попросить владику Софрона Мудрого завершити цю працю.
37. Синод схвалює працю вже існуючих катехитичних інститутів і заохочує до створення нових там, де є потреба і можливість це здійснити.
38. Синод поручає кожній єпархії та екзархії створити власний катехитичний осередок, якщо його ще не існує, згідно з кан. 623.
39. Синод благословляє і поручає Львівській богословській академії створити факультет катехитичних наук.
40. Синод пригадує парохам їхній святий обов’язок, згідно з кан. 624 і 289, самим катехизувати і подбати про катехизацію своїх вірних.
41. Синод пригадує священикам їхній святий обов’язок проповідувати на кожній Літургії в неділі і свята, проповіді повинні мати гомілетично-катехитичний характер.
54. Синод установлює наступні комісії (зазначаючи, що перший у списку є головою).
8) Катехитична комісія:
члени: владики Стасюк, Василик, Вороновський, Москаль;
завдання: опрацювати катехитичні напрямні для УГКЦ, координувати катехитичну працю і допомагати єпархіям у цій ділянці (детальніше у рішеннях Синоду).